GeriGündem 'Gönlü güzel adam'a konser verdiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Gönlü güzel adam'a konser verdiler

'Gönlü güzel adam'a konser verdiler
refid:21473336 ilişkili resim dosyası

İzmir Müzisyenler Derneği üyeleri, Neşat Ertaş'ın tedavi gördüğü hastanenin bahçesinde çeşitli türküleri seslendirerek sanatçıya moral desteği verdi. Hastane bahçesinde verilen mini konserde sazın içine hayranları şöyle yazmıştı; Sevgili üstad verdiğin tüm türküler için sana sonsuz teşekkürler gönlü güzel adam.

Medical Park İzmir Hastanesi'nde Onkoloji Servisi'nde tedavisi süren Neşet Ertaş için hastaneye gelen İzmir Müzisyenler Derneği üyeleri, Ertaş'ın hastanedeki odasının bulunduğu bahçe tarafında Ertaş'ın türkülerini seslendirdi.


Dernek üyeleri verdikleri mini konserin ardından kağıtlara yazdıkları geçmiş olsun dileklerini, maket saz şeklindeki kutunun içerisine koyarak, Ertaş'a iletilmek üzere menajerine verdi.

 

GÖNLÜ GÜZEL ADAM'A / Foto Galeri


Dernek üyeleri adına gazetecilere açıklama yapan Oktay Çaparoğlu, Neşet Ertaş'a acil şifalar dilemek için hastaneye geldiklerini söyledi.
Müzik piyasasındaki yozlaşmaya rağmen Neşet Ertaş gibi önemli bir üstadın Türkiye'ye örnek olduğunu kaydeden Çaparoğlu, “Bu süreçte onun bir tebessümü bizi çok mutlu eder. Umarız kendisi bir an önce sağlığına kavuşur ve bir etkinliğimizde bizimle birlikte olur” dedi.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle