Gündem Haberleri

  Glock’lu intihar

  Hüseyin TÜCCAR/DHA
  07.08.2014 - 01:29 | Son Güncelleme:

  Bursa’nın tanınmış müteahhidi Engin Çelik, aracında ruhsatlı silahıyla intihar etti. Çelik’in cebinde, çocuklarına bıraktığı, ‘Ben bu işleri başaramadım’ notu bulundu.

  BURSA’da, kamu kurumlarının inşaat işlerini yapan müteahhit Engin Çelik, dün cipiyle, Uludağ yolundaki İnkaya piknik alanına gitti. Çam ağaçları yanına park eden evli ve 3 çocuk babası Çelik, bir süre aracında oturdu.

  BİR EL SİLAH SESİ

  Çelik, daha sonra, Glock marka tabancayla başına ateş etti. Piknik alanı görevlisi park ücreti için yaklaştığında, direksiyon başındaki Çelik’i kanlar içinde gördü. Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Çelik kurtarılamadı. Polis, Çelik’in cebinde, çocuklarına hitaben yazdığı, “Ben bu işleri başaramadım. Elimden geleni yaptım. Olmadı, bir sürü insanı sıkıntıya soktum. Bu dünyadan gidiyorum. Beni affedin” notu buldu.
  Çelik’in, son zamanlarda yaptığı işlerin hakedişlerini zamanında alamadığı için borçlarını ödeyemediği belirtildi. Maaşları ödemekte de zorlandığı kaydedilen Çelik’i tanıyanlar, “Mal varlığı bunları karşılamaya yeterliydi. Bunalımdan çıkamadı” diye konuştu.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı