Gündem Haberleri

  Gizli kamera adamı böyle yakalar

  Hürriyet Haber
  18.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İşyerlerine güvenlik amacıyla yerleştirilmiş gizli kameralar, bazen tuhaf görüntüler yakalıyor. Kimisi çok matrak, kimisi iğrenç... Aslında böyle görüntüler, karşımızdaki insanın kişiliğinin bize ve topluma ne kadar az yansıdığını, insanların ruh dünyalarının aslında son derece karmaşık olduğunu kanıtlıyor.

  Alman RTL Televizyonunda yayınlanan ‘‘Total Verrückt’’ (Zırdeli) adlı program büyük ilgi çekiyor. Bu programda geçen cuma akşamı ABD'de güvenlik kameralarına takılan çılgın görüntüler, ekrana getirildi. İzleyicileri şoke eden görüntülerden bazıları şunlardı:

  Güvenlik kameralarının varlığını unutmuş bir sekreter, önce külotunu indirdi, sonra zıplayıp fotokopi makinesinin üstüne oturup poposunun fotokopisini çekti. Daha sonra sıra göğüslerinin fotokopisine geldi. Sarışın sekreter, bu gizli fantezisini gerçekleştirdikten sonra, deterjan ve tuvalet kağıdıyla fotokopi makinesi üzerindeki izlerini sildi.

  Bir başka görüntü, izleyicileri bir karakola götürdü. İki erkek polis, önce kapıyı kapadı, sonra birdenbire birbirlerine sarılıp ateşli şekilde öpüşmeye ve birbirlerini okşamaya başladılar.

  Bir başka görüntüde ise bir şirket yönetici ile sekreteri kameranın karşısına çıktı. Çılgın müdür, sekreteri için tepeden tırnağa striptiz yaptı. İri yarı müdür, üzerinde sadece külotu kalana kadar soyundu.

  Mezbahadan elde edilen görüntüler ise mide bulandırıcıydı. Kasabın burnu sürekli etlerin üzerine akıyor ve sigarasının külü de aynı şekilde etlerin üzerinde siyah lekeler yapıyordu.

  Bağırsakları bozulan bir işçi de kameraya takılanlar arasında yer aldı. Şirketin bahçesinde pantolonu indirip ihtiyaç gören işçi, rahatladıktan sonra toplanıp yoluna devam etti.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı