Gündem Haberleri

  Giyimi yüzünden tacize uğradı

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  30.06.2017 - 13:46 | Son Güncelleme:

  Eminönü'nde C.K'ya giyimi yüzünden sözlü taciz ve hakarette bulunan A.H., Emniyet'teki sorgusunun ardından savcılık talimatıyla serbest kaldı. A.H.'nın, pişman olduğunu söyleyerek,"O..... demedim, daha düzgün giyinmesini söyledim" dediği öne sürüldü.

  C.K. dün sabah Eminönü'nde işine gidiyordu. Yanına yaklaşan bir kişi, iddiaya göre sözlü tacizde bulunarak “Üstüne başına dikkat et, milleti azdırıyorsunuz Giyimi yüzünden tacize uğradı
  O......." dedi. Bu sözler üzerine neye uğradığını şaşıran C.K. önce çığlık attı. Daha sonra kendisini bu sözlerle taciz ve hakaret eden kişiye tepki gösterdi. Eminönü esnafı da tacizciye tepki göstererek müdahale etti. Hemen polis çağırıldı. Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kısa sürede olay yerine geldi. A.H. gözaltına alındı. C.K şikayetçi oldu. Sokaklarda yaşayan şüpheli A.H., ifadesinde pişman olduğunu söyleyerek, "Daha düzgün giyinmesini söyledim. O..... demedim" dedi. A.H. hakkında sözlü cinsel taciz ve hakaret suçlarından işlem yapıldı. A.H, emniyetteki sorgusunun ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

  Etiketler: Giyim , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı