GeriGündem Gişelerde canından oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gişelerde canından oldu

İstanbul'da Çamlıca gişelerinde KGS'sini doldurduktan sonra TIR'ına gitmeye çalışan İsmet Demir'e servis minibüsü çarptı. Çarpmanın etkisiyle 5 metre fırlayarak asfalt zemine düşen İsmet Demir hayatını kaybetti.

İstanbul'dan TIR’la Ankara'ya gitmek üzere yola çıkan İsmet Demir, Çamlıca Gişeleri'ne geldiğinde yol kenarında durarak KGS'sini doldurmak için yolun karşısına geçti. İsmet Demir, yanında bir başka TIR şoförü arkadaşı Atilla Hoçallı ile KGS'sine yükleme yaptıktan sonra TIR'ına dönmek için gişelerin önünden karşıya geçmek istedi. Pendik'teki bir matbaadan aldığı işçileri Ümraniye'ye götüren Şükrü Ü.'nün kullandığı minibüs, bir anda yola fırlayan İsmet Demir'e çarptı. Çarpmanın etkisiyle fırlayan İsmet Demir 5 metre ileriye düştü. Kalbi duran İsmet Demir'e olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından uzun süre kalp masajı yapıldı. Ancak İsmet Demir tüm madahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ARKADAŞI TUTMAYA ÇALIŞTI
Minibüsün geldiğini görerek İsmet Demir’i kolundan tutmaya çalışan arkadaşı Atilla Hoçallı, “Gişelerden geçen minibüsü görür görmez arkadaşımı kolundan tutmaya çalıştım. Ellerimden kurtulan İsmet'e minibüs çarptı“ dedi.

Atilla Hoçallı ve minibüs şoförü Şükrü Ü., ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. İsmet Demir'in cesedi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
Polis, İsmet Demir'in üzerinden çıkan ruhsatlı tabancaya el koyarken, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle