Gündem Haberleri

  Giresun'da balkondan atlayan kadın kurtulamadı vahşet kaldığı yerden sürdü

  İHA
  04.09.2015 - 11:36 | Son Güncelleme:

  Giresun’da bir genç bir kadın, sürekli dayak ve şiddet gördüğü kocasının elinden kurtulabilmek için evinin balkonundan atladı ama dehşet anları sona ermedi. Kocası, dişleri ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olan eşini düştüğü yerden kaldırıp götürdüğü evinde darp etmeye devam etti.

  7 yıl önce B.Ş. (35) ile kaçarak evlenen Y. Ş. (26), bir süre sonra eşiyle sorunlar yaşamaya başladı. İddiaya göre B.Ş., evde sürekli şiddet uyguladığı eşini dün akşam da eline aldığı çekiçle dövmeye başladı. Kocasının elinden kurtularak kaçan Y.Ş. balkondan aşağıya atladı. Dişlerinin ve vücudunun birçok yerinde kırıklar olduğu öğrenilen genç kadının kocası ise gözaltına alındı.

  Giresunda balkondan atlayan kadın kurtulamadı vahşet kaldığı yerden sürdü
  Kocasının ve çocuklarının gözü önünde balkondan atladığını söyleyen Y.Ş., kocasının kuzeninin telefonunda bir mesaj gördüğünü ve kendisine gelerek o mesajı 'Sen mi attın' diye tartışmaya başladıklarını belirtti. Yaşadığı dehşet anlarını anlatan talihsiz kadın, “Eşim bana evden git dedi. Daha sonra birden dövmeye başladı. Ben de korkudan balkondan aşağıya atladım. Sonra beni atladığım yerden aldı yukarı getirdi, bir daha dövdü. Dayımın karısı ile oğlu geldi. Onlar da kız istemeye gideceklerdi, eşimi çağırdılar. O da 'Ben gelemeyeceğim siz gidin' dedi. Daha sonra onlar benim ve çocukların çığlıklarını duyunca kayınpederime haber vermişler. Sonra onlar geldi. Kayınpederim gelince dövmeyi bıraktı, sonra beni alıp babamlara getirdiler” dedi.

  Giresunda balkondan atlayan kadın kurtulamadı vahşet kaldığı yerden sürdü

  Genç kadının annesi Ü.K. ise, “Bana akşam saat 21.00 gibi telefon açıp, 'gelin kızınızı alın' dediler. Ben de 'gelemem, siz kızımı bana getirin' dedim. Daha sonra kızımı getirecekleri yere vardım ama kızımın bu durumda olduğunu bilmiyordum. Başında başörtüsü vardı. Karanlıkta fark edemedik ama eve varınca gerçeği gördük” diye konuştu.

  Genç kadının amcası İ.K., "Bu şekilde olan yeğenimi hastaneye götürmek yerine Çanakçı ilçesinden 7 kilometre uzaktaki baba evine getirdiler" diyerek tepkisini dile getirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı