GeriGündem Geziyoruz ama birlikte olmadık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geziyoruz ama birlikte olmadık

Demet Akalın ile Stelyo Pipis’in aralarındaki ilişki büyük bir soru işareti olarak duruyor. Demet Akalın ilişkiyi hálá reddediyor ama Pipis, ‘Beraberiz. Demet niye panik yaptı anlamadım. Yarın soracağım’ dedi.

İbrahim Kutluay'dan ayrılan Demet Akalın ile Ebru Gündeş'in eski sevgilisi Stelyo Pipis, geçtiğimiz haftalarda Bodrum'da eğlenirken görüntülenmişti. Fotoğraflarını çeken gazetecilere kızan Demet Akalın, bir gün sonra gazetelere faks çekip bu ilişkiyi yalanlamıştı. Ancak Akalın'ın yalanladığı aşkın doğru olduğu, önceki akşam ortaya çıktı.

Mehmet Ali Erbil'in ağabeyi Mustafa Erbil ve arkadaşlarıyla birlikte Ataköy Regatta'daki Voodoo Bar'da 36'ncı yaşgününü kutlayan Stelyo Pipis'in verdiği partiye katılan Demet Akalın, saatlerce eğlendi. Gizem Özdilli'nin de katıldığı gece, gazetecilerin bara gelmesiyle sona erdi. Gazetecileri karşısında gören Akalın, panik halinde barın dışına kaçtı ve Mustafa Erbil'in korumalarının yardımıyla Regatta'dan uzaklaştı.

İçeride bir süre daha eğlenen Stelyo Pipis ile Mustafa Erbil, bardan birlikte ayrıldı. Gazetecilerin takip ettiği Pipis, Yenikapı'da aracından inerek bir süre gazetecilerle tartıştı. Pipis, ‘‘Beni takip etmeniz doğru değil, yarın hepinizi patronlarınıza şikayet edeceğim. 10 yıldır bu alemdeyim, hiçbir zaman fotoğrafım çekildi diye kızmadım. Gelin izin isteyin, çekebilirseniz çekin. Benim hayatımı böyle tehlikeye atmaya hakkınız yok. Gerekirse sizi karakola şikayet edeceğim’’ dedi. Demet Akalın'la olan birlikteliğini kabul eden Stelyo Pipis, ‘‘Demet'le bir süredir birlikteyiz. Geziyoruz, eğleniyoruz. Ama aynı çatı altında birlikte olmadık. Demet'in niçin bu kadar panik yaptığını anlamadım. Yarın soracağım’’ dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle