GeriGündem Geriye ölmeden önceki son fotoğrafı kaldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geriye ölmeden önceki son fotoğrafı kaldı

Geriye ölmeden önceki son fotoğrafı kaldı
refid:16706197 ilişkili resim dosyası

BURSA’da sezaryenle dünyaya getirdiği ikinci çocuğunu görmeden yaşamını yitiren 36 yaşındaki Zuhal Hacıfetaoğlu’nun ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor. Zuhal Hacıfetaoğlu’ndan geriye, 13 yıllık eşi Mustafa Hacıfetaoğlu’nun hastanede, doğumdan bir saat önce cep telefonuyla çektiği fotoğrafı kaldı.

Bursa’da TIR şoförlüğü yapan Mustafa Hacıfetaoğlu, 13 yıl önce çok sevdiği Zuhal Hacıfetaoğlu ile evlendi. Merkez Osmangazi İlçesi Küçükbalıklı Mahallesi’ndeki evlerine yerleşen çift, bir yıl sonra dünyaya gelen kızlarına Merve adını koydu. Zuhal Hacıfetaoğlu, ilköğretim 6’ncı sınıfa giden kızına kardeş yapmaya karar verdi. 8 ay önce hamile kalan Zuhal Hacıfetaoğlu, geçen 21 Aralık günü, eşi Mustafa Hacıfetaoğlu TIR’ıyla İngiltere’de olduğu gün doğum sancıları başladığı için yakınları tarafından Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada sezaryenle erkek çocuğu dünyaya getiren Zuhal Hacıfetaoğlu, hastanede 2 gün yattıktan sonra taburcu edildi. Erken dünyaya gelen ve kanında zehirlenme olduğu tespit edilen bebek ise annesine gösterilemeden Dörtçelik Çocuk Hastahanesi’ne kaldırıldı. Çekirge Devlet Hastannesi’nde erkek çocuk dünyaya getirdiğini cep telefonuyla İngiltere’deki eşine müjdeleyen Zuhal Hacıfetaoğlu, evinde 3 gün kaldıktan sonra, 27 Aralık günü ameliyat yerindeki iltihaplar yüzünden tekrar Çekirge Çocuk Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada oğlunun özlemiyle tedavi gören Zuhal Hacaıfetaoğlu, geçen çarşamba günü İngiltere’den dönüp ayağının tozuyla yanına gelen eşi Mustafa Hacıfetaoğlu’nu görünce mutluluktan ağladı. Çok sevdiği eşini habtanedeki yatağında öpüp koklayan Mustafa Hacıfetaoğlu, yanından ayrılmadan önce de hayat arkadaşıyla kendisinin cep telefonu ile fotoğrafını çektirdi.

Mustafa Hacıfetaoğlu evine gittikten sonra telefon ile aradığı eşi Zuhal Hacıfetaoğlu’ndan aynı gün taburcu edileceğini öğrendi. Telefonu kapattıktan sonra eşinin sevdiği yiyecekleri satın almaya giden Mustafa Hacıfetaoğlu, bir süre sonra hastaneden gelen eşinin ölüm haberiyle yıkıldı.

GERİYE SON FOTOĞRAF KALDI

Dünyaya getirdiği oğlunu göremeden yaşamını yitiren eşinin ölümünde doktor ihmali olduğunu savunan Mustafa Hacıfetaoğlu’nun suç duyurusu üzerine savcılık soruşturma başlattı. 13 yıllık hayat arkadaşından geriye ölmeden bir saat önce çektirdikleri fotoğrafın anı olarak kaldığını söyleyen Musatfa Hacıfetaoğlu, "Bu işin peşini bırakmayacağım. Takipçisi olacağım. Karım, 8 ay karnında taşıdığı yavrusunu görmeden öldü. Bu işte ihmal olduğunu düşünüyorum" dedi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle