GeriGündem Gerçek ’fındıkkıran’ bazı nüfuzlular mı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  50
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gerçek ’fındıkkıran’ bazı nüfuzlular mı

Gerçek ’fındıkkıran’ bazı nüfuzlular mı
refid:8978385 ilişkili resim dosyası

Çalıştığı bankayı dolandırdıktan sonra Amerika’ya kaçtığı suçlamasıyla aranan, milyonlarca doları da kadınlarla ve eğlencede harcadığı iddia edildiği için ’fındıkkıran’ olarak anılan Tolga B., Hürriyet’e mesaj gönderdi.

Tolga B., kendisine tuzak kurulduğunu öne sürerek, "13 milyon dolar bende değil. Genç yaşımda buralarda perişan oldum" dedi. Mailin, New York’taki bir IP adresinden gönderildiği tespit edildi. Samsun’da çalıştığı bankadan 13 milyon doları zimmetine geçirdikten sonra, ’Hasta babaannesini ziyarete gitmek için’ izin alarak Amerika’ya kaçtığı ileri sürülen Tolga B.’nin, tatil cenneti Miami’de paraları harcadığı iddia edilmişti.

Hayatım roman

Tolga B., mail aracılığıyla ulaştığı Hürriyet’e, özetle şunları söyledi: "Ben öyle bir kişi değilim. Tuzak kuruldu ve şimdi de o senaryoyu Samsun’da oynuyorlar. Gerçi onlara da kalmayacak, çünkü çok yakında herşey ortaya çıkacak. İşin içindeki başka kişiler var. Onlardan bazılarının hapiste olduğunu göreceksiniz. Bu genç yaşımda bazı şerefsizler yüzünden hayatımın nasıl perişan olduğumu size anlatsam roman olurdu.

İz sürüyorum

Ama hepsinin izini sürüyorum ve orada şu anda suçu bana atanların hepsinin ne mal olduğu açığa çıkacak. Eğer araştırılırsa, bu paraların bende olmadığı ortaya çıkacaktır. Samsun’daki bazı şerefsiz kişiler, nüfuzlarını kullanarak gazeteler aracılığıyla bu haberleri yaptırıp parayı benim üstüme yıkacaklardı akılları sıra. Daha gelişmeler olacak."

Yorumları Göster
Yorumları Gizle