GeriGündem Genelkurmay Başkanı Özel: Konuşmayacağım, her şey ortada
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  178
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Genelkurmay Başkanı Özel: Konuşmayacağım, her şey ortada

Genelkurmay Başkanı Özel: Konuşmayacağım, her şey ortada
refid:21404195 ilişkili resim dosyası

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel Afyonkarahisar Valiliği'ne girerken gazetecilerin soruları üzerine, ''Konuşmayacağım. Hiçbir şey konuşmayacağım. Ortada her şey" dedi.

ORGENERAL ÖZEL O KIŞLADA

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, patlamanın meydana geldiği mühimmat deposunun bulunduğu Şehit Uzman Çavuş  Mete Saraç Kışlası'nda incelemelerde bulundu.

GENELKURMAY BAŞKANI ÖZEL O KIŞLADA / WEB TV

ORGENERAL ÖZEL: KONUŞMAYACAĞIM / WEB TV

Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanlığı'na askeri uçakla inen Orgeneral  Özel, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Jandarma Komutanı Albay Okçin Akşit, Emniyet  Müdürü İsmail Türkmenli, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından  karşılandı. Özel, karayoluyla incelemelerde bulunmak üzere olay yerine geldi.

PATLAMAYLA İLGİLİ BİLGİ ALDI

Sabah saatlerinde patlamanın olduğu Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç  Kışlası'na gelen Orgeneral Özel, bir süre kışlada patlamayla ilgili bilgi aldı.  Daha sonra yürüyerek, patlamanın gerçekleştiği mühimmat deposunun olduğu bölgeye  gelen Orgeneral Özel, burada da incelemelerde bulundu. Kışladaki bazı mühimmat depolarını da inceleyen Orgeneral Özel, daha  sonra patlamanın olduğu bölgeden ayrıldı.

YARALI ASKERLERİ ZİYARET ETTİ

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ndeki yaralı askerleri ziyaret etti. Orgeneral Özel, valilik ziyaretinin ardından beraberindekilerle Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne geçti. Hastanede, başhekim Dr. Mehmet Duran tarafından karşılanan Özel ve beraberindekiler, daha sonra patlamada yaralanan 8 askeri ziyaret etti.

Orgeneral Özel, daha sonra Başhekim Dr. Duran'ın makamına geçerek yaralıların durumları hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında hastane giriş çıkışlarında geniş güvenlik önlemleri alınırken, basın mensuplarının hastaneye girmesine izin verilmedi. Orgeneral Özel, ziyaretin ardından açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

ÖZEL, KENTTEN AYRILDI

İncelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar'a gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, kentten ayrıldı.

Mühimmat deposundaki patlama sonucu 25 askerin şehit olduğu Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'nda incelemelerde bulunan Orgeneral Özel, önce Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nu ardından da Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde yaralı askerleri ziyaret etti.

Orgeneral Özel, daha sonra Afyonkarahisar Orduevi'ne geçti.

Burada bir süre kalan Özel, hava yoluyla Afyonkarahisar'dan ayrıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle