Gündem Haberleri

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda bir kadın bıçaklandı

  Nurettin KURT/ ANKARA
  16.12.2014 - 12:20 | Son Güncelleme:

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda korku dolu saatler yaşandı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığında bir kadın bıçaklandıÇay ocağında çalışan Ferit D., isimli personel, aynı çay ocağında çalışan meslektaşı Güler isili kadını bıçaklayarak ağır yaraladı. Kadın, hastaneye kaldırılırken, Ferit D.’nin kendisini bir süredir tehdit ettiğini öne sürdü. Ferit D. gözaltına alındı.

  Olayın müsteşarlık katında meydana geldiği, iki çalışanın servis yüzünden tartıştığı ve öfkelenen Ferit D.’nin çay ocağındaki bıçakla kadını yaraladığı öne sürülüyor.

  BAKANLIKTAN AÇIKLAMA
  Bazı basın yayın organlarında Bakanlığımız merkez binasında bugün sabah saatlerinde meydana gelen adli bir olayla ilgili haberler yer almıştır. Bu çerçevede; kamuoyunun doğru bilgilendirilmesini sağlamak üzere, aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Bakanlığımıza hizmet veren özel bir şirket mensubu iki çalışan arasında henüz sebebi belirlenemeyen bir tartışma yaşanmıştır. F.B isimli çay ocağı çalışanı aynı yerde hizmet veren G.Ç ile tartışmıştır. Tartışma sırasında F.B. , çay ocağında bulunan bıçakla G.Ç'yi yaralamıştır. Olaya bakanlığımız güvenlik personeli, doktor ve sağlık personeli ilk müdahaleyi yapmıştır. Yaralı G.Ç., derhal ambulansla hastaneye kaldırılmış, F.B ise güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilerek gözaltına alınmıştır. Hastaneye kaldırılan G.Ç., burada tedavi altına alınmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.  Gençlik ve Spor Bakanlığında bir kadın bıçaklandı

  Gençlik ve Spor Bakanlığında bir kadın bıçaklandı

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı