GeriTelevizyon Gelinim Mutfakta'da Hatice şaşkınlığı devam ediyor... Hatice neden gitti, elendi mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelinim Mutfakta'da Hatice şaşkınlığı devam ediyor... Hatice neden gitti, elendi mi?

Gelinim Mutfakta'da Hatice şaşkınlığı devam ediyor... Hatice neden gitti, elendi mi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında Hatice ve Hüsniye şaşkınlığı devam ediyor. Yarışmanın en iddialı ikilisinin haftanın başından beri olmaması kafalarda soru işareti oluşturuyor. Gelinim Mutfakta yeni haftaya iki boş masayla başladı. Bu masalardan birisi yarışmacı Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanıma aitti. Peki, Hatice ve Hüsniye Hanım neden gitti, elendiler mi?

Gelinim Mutfakta yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Yeni yarışmacılar, eskilerin kendilerine yüklenmelerini bertaraf etmeye çalışıyor!  Nurten Hanım, tartıştığı yarışmacıyı hafta finalinde göndermekle tehdit ediyor. Sevgül Hanım, gelinine yüklenen Nurten Hanıma karşı dik duruyor. Özlem, Tuğba ile olan çatışmasını en üst noktaya taşıyor. Peki, Gelinim Mutfakta’da haftanın ortasına kadar neler yaşandı? Cansu neden yarışmaya geri döndü? Hatice neden gitti, elendi mi? İşte, son bölümden gelişmeler!

HATİCE VE HÜSNİYE NEDEN YOK?

Gelinim Mutfakta yeni haftaya iki boş masayla başladı. Bu masalardan birisi yarışmacı Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanıma aitti. Fatih Ürek, ikilinin yarışmaya gelmediklerini söyledi ancak nedenini açıklamadı. İkilinin yerlerine ise, önceden yarışan ve ikinci şansı hak ettiğini düşünülen gelin-kaynana çifti katıldı. Yarışmaya tekrar katılan gelin ilk iş olarak masadaki Hatice'ye ait olan eşyaları bir kutuya doldurdu ve kaldırdı.

CANSU’NUN DÖNÜŞÜ OLAY OLDU

Yarışmaya tekrar katılan Cansu, ağırlığını koymaya başladı. İlk olarak Hatice'ye ait olan masadaki eşyaları kutuya koyup gönderdi. Sonrasında fırındaki yemekleri teftişe çıktı. Gün sonu değerlendirmesinde Bu yüzden Cansu, Nurten Hanım tarafından sert eleştirildi. Nurten Hanım, Cansu'ya "Bir şovmeni gönderdik, ikinci şovmen geldi. Niye dolaşıyorsun, kim verdi o yetkiyi sana?" diye rahatsızlığını dile getirdi. Cansu ise, kendisine yüklenen Nurten Hanım'a "Hüsniye Teyze gitmiş, yerini sen mi devraldın?" diye sorularına, soruyla karşılık verdi. İkili arasındaki tartışmaya Sevgül Hanım ve Özlem de dahil oldu...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle