Gündem Haberleri

  Gece kulübünde skandal yarattı

  Hürriyet Haber
  20.05.2008 - 08:56 | Son Güncelleme:

  Biri ünlü bir aktör, diğeri de ünlü bir manken. Üçüncü sınıf bir barda işte böyle yakalandılar.

  GÖRENLER ŞAŞKINLIKTAN DONDU KALDI

  Beyazperdenin gözde aktörü Jude Law ve müzisyen Rod Stewart'ın manken kızı Kimberley Stewart, geçtiğimiz cumartesi gecesi, uzun süre konuşulacak küçük çaplı bir skandala imza attı. İngiltere'nin Essex kentinde, C sınıfı ünlülerin gittiği bir bara giren ikili, önce birbiri ardına şampanyalar içip sonra da kimseye aldırmadan ateşli bir şekilde öpüşmeye başladı.

  O sırada barda bulunan bir görgü tanığı  gördüklerini şöyle anlattı:"Herkes Jude Law ve Stewart'ın bardan içeri girdiğini görünce büyülenmiş gibi onları izlemeye başladı. Sürekli birbirlerine dokunuyolar ve öpüşüyorlardı. Ama iki şişeden daha fazla şampanyayı bitirdikten sonra ikisi de ne yaptığını bilmez gibi görünmeye başladı. Onlara kimin baktığına, orada kimlerin olduğuna bile aldırmadan sanki çevrelerinde kimse yokmuş gibi ateşli bir şekilde öpüşmeye başladılar."

  Bir başka tanık ise 195 adlı gece kulübünde büyük şaşkınlık yaratan olayla ilgili şunları söyledi. "Kimberley Stewart'ın babası Rod barın yakınlarında oturuyor.  Bizi asıl şaşırtan yanında Jude Law gibi birinin olmasıydı. Bu bar daha çok C sınıfı ünlülerin geldiği bir yer. Law gibiler buraya pek uğramaz. O yüzden Kimberley Stewart'ın, yüzünü sürekli öptüğü adamın Jude Law olduğuna önce inanamadık. Tanıyınca da yanlarına gidip fotoğraf çektirmek istedik ama kabul etmedi. Biz daha önce ikisinin öpüşürken görüntülemiştik. Daha sonra barın korumaları yanmıza geldi ve arkadşımın elinden kamerasını alıp çektiğimiz bütün fotoğrafları sildi:"

  Jude Law, bu olayın ardından Kimberley Stewart ile birlikte  The Day After Peace adlı belgeselin tanıtımı için Cannes Film Festivali'n gitti.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı