Gündem Haberleri

  Gaziantep ve Şanlıurfa'da kutlama olmayacak

  Uğur ERGAN / ANKARA- DHA
  28.08.2012 - 15:56 | Son Güncelleme:

  30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Ankara’da düzenlenecek resepsiyon Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün kulağındaki rahatsızlık nedeniyle iptal edilirken bir başka iptal de Gaziantep için yapıldı.

  Ramazan Bayramı’nın ikinci günü yapılan bombalı saldırıda 9 kişinin hayatının kaybetmesi nedeniyle bu yıl Gaziantep’te 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları iptal edildi. Kutlamalar, diğer illerde ve yurt dışı temsilciliklerinde ise planlanan şekilde yapılacak.

  ŞANLIURFA’DA 30 AĞUSTOS RESEPSİYONU İPTAL EDİLDİ

  Şanlıurfa Valiliği, 30 Ağustos resepsiyonunun Gaziantep’te meydana gelen ve 9 sivil vatandaşın ölümüne yol açan patlama nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.

  30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 90’ıncı yıl dönümü kutlamaları kapsamında düzenlenecek resepsiyonun iptali nedeniyle Valilik Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

  "Geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te yaşanan üzücü olaydan dolayı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 90’ıncı yıl dönümü münasebetiyle Haleplibahçe Belediye Konukevi’nde verilmesi planlanan resepsiyon Valilik tarafından iptal edilmiştir."

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı