Gündem Haberleri

  Gazeteci Nuh Köklü'nün öldürülmesi protesto ediliyor

  İstanbul DHA
  18.02.2015 - 19:12 | Son Güncelleme:

  Kadıköy'de dün akşam arkadaşlarıyla kar topu oynarken, camına kar topu isabet eden esnaf tarafından bıçaklanarak öldürülen gazeteci Nuh Köklü'nün arkadaşları, cinayetin işlendiği yere karanfil bıraktı.

  Gazeteci Nuh Köklünün öldürülmesi protesto ediliyor Bıçaklayıp 'yarın çıkarım' dedi  Nuh Köklü'nün öldürüldüğü yeri bantla kapatan ve buraya gazetecinin resimlerini koyan arkadaşları, ellerindeki karanfilleri de olay yerine bıraktı. Bu arada, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu da cinayetin işlendiği caddeye gelerek mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti.

  Gazeteci Nuh Köklünün öldürülmesi protesto ediliyor

  Nuhoğlu, "Bu olay, toplumda bu şiddetin, bu gerginliğin artması ve kadın cinayetleri, anlaşılır gibi değil. Gençlerin kendi aralarında kar topu oynaması sonucunda, bir insanımız daha hayatını kaybetti. Siyasetin bu gerginliğe yansıması ne kadar var bilmiyorum ama, bu gerginliğin bu toplumdan kalkması gerekiyor" dedi.

  Gazeteci Nuh Köklünün öldürülmesi protesto ediliyor

  Başkan Nuhoğlu, Kadıköy'ün ilçe olarak çok sakin olduğunu ve özellikle olayın yaşandığı Rasimpaşa Mahallesi'nin de sakin bir yer olarak bilindiğini vurgulayarak, bu sakinliğin geri gelmesini diledi. Mahalle esnafı ve öldürülen gazeteci Nuh Köklü'nün arkadaşları ile görüşen Nuhoğlu, daha sonra ayrıldı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı