Gündem Haberleri

  Funda Arar, İbo'yu geçti

  Hürriyet Haber
  02.01.2006 - 14:24 | Son Güncelleme:

  Antalya'da otellerde yılbaşı gecesi sahneye çıkan sanatçılar arasında en yüksek ücreti Funda Arar aldı. Arar 20 bn YTL ile ilk sırada. Onu 15 bin YTL ile İzel, 12 bin 800 YTL ile İbrahim Tatlıses izliyor.

  Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı'na bağlı vergi denetim görevlilerince, yılbaşı gecesi otel, tatil köyleri ve turistik tesisler ile sanatçıların sahneye çıktığı eğlence yerleri denetlendi. Antalya'da çeşitli otel ve eğlence yerlerinde sahne alan sanatçıların ücretlerinin de kontrol edildiği denetimler sonucu, Antalya'da sahneye çıkan sanatçılar arasında en fazla ücreti 20 bin YTL ile Funda Arar aldı.

  Funda Arar'ı, 15 bin YTL ile İzel, 12 bin 800 YTL ile İbrahim Tatlıses, 4 bin YTL ile Sümer Ezgü, 4 bin YTL ile Erkan Güleryüz, 3 bin 500 YTL ile Meltem Emrah Birol, bin YTL ile Aslıhan, 500 YTL ile Didem Kınalı ve 100 YTL ile Ebru Ceylan izledi.

  Vergi denetim elemanlarınca sanatçıların beyan ettikleri ücretlerin gerçekçi bulunmadığını belirten Maliye yetkilileri, önceki bayramlarda ve yılbaşında sanatçıların aldıkları ücretlerin yeniden inceleneceğini kaydetti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı