Gündem Haberleri

  Freshtival

  Hürriyet Haber
  28.05.2010 - 12:31 | Son Güncelleme:

  Küçükçiftlik Parkı
  29.05.2010
  14:00

  29 Mayıs 2010 Cumartesi  Küçükçiftlik Parkı'nda gerçekleşecek olan Miller Freshtival’da farklı tarzı, eğlenceli sahne performansı, renkli kişiliği, inanılmaz enerjisi ve mutluluk veren şarkılarıyla tüm dünyada beğeni toplayan Mika’nın yanı sıra, Danimarkalı rock ikilisi The Raveonettes, New York’tan zengin bir müzikal alt yapı ile disco-rock’ı harmanlayan The Phenomenal Handclap Band ve Norveçli yetenek DJ Prins Thomas sahne alacak. Türkiye’den İstanbul indie sahnesinin en önde gelen gruplarından Sakin ve Miller Music Factory 2009’un genç yıldızları da performans sergileyecek.

  Kapılarını 14:00’dan itibaren müzik severlere açacak olan Miller Freshtival; müziğe paralel olarak sanatın çeşitli dallarına taze dokunuşları ile de geçen sene olduğu gibi kendine özgü olacak.

  /images/100/0x0/55eb43e6f018fbb8f8b5ffc7Müzik dünyasının sıkı takipçileri için taze müzikleri ve müziğe taze dokunuşlar yapan yorumcuların sahne alacağı, Miller tarafından Pozitif ve İKSV’nin işbirliğiyle düzenlenen “Miller Freshtival” ın biletleri biletix üzerinden satışa çıktı.

  Miller Freshtival, tazeliği   ile bu yaza da damgasını vurmaya hazırlanıyor. 

  İşte Türkiye’nin en taze festivalinde sahneye alanlar;                    NE KADAR: 33,50 TL

  Mika

  The Raveonettes

  The Phenomenal Handclap Band

  Prins Thomas

  Sakin

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı