Gündem Haberleri

  Fotoğraflarla cumartesiden cumartesiye

  Sebati KARAKURT/skarakurt@hurriyet.com.tr
  22.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İspanya’nın güzeller güzeli prensesi Letizia artık 40 yaşında. Kızları Sofia ve Leonor’la tablo tadında poz vererek masal kitapları için belki de kapak fotoğrafı oldular.

  Londra Moda Haftası’nda Matthew Williamson’ın ilkbahar-yaz kreasyonu için modellerin antrenmanları.
  REUTERS/Olivia Harris

  Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Catherine çıktıkları Güneydoğu Asya turunda maceradan maceraya koşuyor. Borneo’da 42 metrelik ağaca tırmanırken... Photo: Ken Goff

  Nijer’de 12 yaşında evlenip 13 yaşında anne olan ‘çocuk anne’ vakası. Anne Zali ve çocuğu bir yastıkta büyürler inşallah. AP Photo/Jerome Delay

  Lady Gaga’dan ‘Fame’ adlı parfümünün , New York Guggenheim Müzesi’ndeki gösterisine hayli havalı bir giriş anı.

  Lübnanlı genç kızlar üç günlük ziyaret için şehirlerine gelen Papa 16. Benedict’i karşılamak için ellerinde bayraklarla Rafik Hariri Havaalanı’nda beklerken.

  New York’ta Wall Street protestocuları kendilerinden ne şekilde söz ettireceklerini iyi biliyor. Festival tadındaki gösterilerin protesto amacı taşıdığı unutulmasın.

  Ukraynalı sağlam protesto grubu Paris yakınlarında açılacak şubelerinin tanıtımı için de göğüslerini açtılar. Yeni şubenin eğitim kampı özelliğini taşıyacağını belirten Femenci üyeleri, vücutlarına ‘Tanrımız Bir Kadındır’ yazmayı ihmal etmedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı