Gündem Haberleri

  Fotoğraf laboratuvarları evlere taşınıyor

  Hürriyet İnternet
  09.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  HP'nin yeni hepsi-bir-arada ürünleri Photosmart C3180 ve C4180, ev kullanıcılarına hitap ediyor. Tek üründe yazıcı, tarayıcı ve fotokopi özelliklerini birleştiren ürünler, HP Photosmart Express yazılımı sayesinde tek tuşla evde fotoğraf düzenleme, basma ve paylaşma imkanı sunuyor.

  Her iki üründe de bellek kartı desteği bulunuyor. CompactFlash, MultiMedia Card, Secure Digital, Media Stick, Memory Stick Duo ve XD-Picture Card desteğine sahip olan ürünler, bir bilgisayar olmadan da kullanılabiliyor.

   

  4 renkli HP Vivera mürekkepleri, basılan fotoğrafları solmaya karşı uzun yıllar boyu korurken, doğala en yakın renklerde fotoğraf baskısını da mümkün kılıyor.

   

  HP Photosmart Real Life Teknolojileri, kullanıcıların fotoğraflarını doğrudan cihaz üzerinde düzenlemelerini sağlıyor. 21x59,4 santimetrelik panoramik fotoğraf baskısı da alabilen ürünler, kağıda göre baskı kalitesini de otomatik ayarlayabiliyor.

   

  PictBridge özelliğine sahip olan ürünler, dijital fotoğraf makinelerinden doğrudan baskı alabiliyor. C3180 dakikada 22 sayfa siyah beyaz ve 20 renkli baskı alabiliyor. C4180 ise dakikada 30 sayfa siyah beyaz baskı ve 24 sayfa renkli baskı yapabiliyor.

   

  HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, yenilikçi baskı çözümleri sayesinde, fotoğraf baskısı için kullanıcılarının laboratuvara gitmeye ihtiyacı kalmadığını ifade ediyor: “HP olarak kullanıcılarımızın hayatlarına kalite ve rahatlık getiren, kullanımı kolay teknoloji çözümleri geliştirmek temel amacımız. Yeni hepsi-bir-arada cihazlarımız Photosmart C3180 ve C4180 ile özellikle evde fotoğraf baskısı yapanların sayısı daha da artacak.”

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı