Gündem Haberleri

  First lady'yi yaratanlar

  Hürriyet Haber
  07.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  New York'tan senatörlük yarışına katılan ABD'nin ‘‘first lady’’si Hillary Clinton, tepeden tırnağa değişti. ‘‘İktidar meraklısı ve erişilmez first lady’’ imajından sıyrılan Hillary, şimdi daha dişi, daha şık ve halka daha yakın. Hillary'nin bu yeni görüntüsünün ardında ise kuaföründen modacısına, siyasi danışmandan gazetecilere kadar, çok geniş bir ekip var.

  Hillary'nin geçen yıl Vogue Dergisi'ne verdiği pozlarda giydiği şarabi gece kıyafetinin yaratıcısı. Hillary, giyim kuşamının her şeyini ona emanet etti.

  Hillary'nin basın sözcüsü. Senatör adayına cesaret vermek için üzerinde ‘‘Youre hot, Hillary’’ yazan bir tişört hediye etti. First lady esprilerine bayılıyor.

  Isabelle Goetz

  Christophe'nin ekibinde yer alan Fransız kuaför. Hillary ile dünyayı geziyor ve first lady'e arkadaşlık yapıyor. First lady'ye Raquel Welch'in bir fotoğrafını gösteren Goetz, Hillary'i saçlarını kestirmeye ve işkadını havası veren yeni saç modeline ikna etti.

  Hillary'i Vogue Dergisi'ne kapak

  yaptıran fotoğrafları çeken ünlü fotoğrafçı. Hillary, fotoğraflarda her zamankinden daha dişi, kendinden emin ve güzel görülüyordu.

  Dick Morris

  1996 yılına kadar Başkan Clinton'un en yakın danışmanıydı. Başkan Clinton ile yolları ayrılan Morris, şimdi Hillary'nin ekibinde.

  Paul Cavaco

  Vogue moda başeditörü. Hillary'nin modayla ilgili her sorusuna yanıt buluyor.

  Anna Wintour

  Vogue Dergisi'nin baş editörü. Hillary'nin moda danışmanlarından biri.

  Jacques Christophe

  Hillary'nin sürekli değişen saç modellerinin yaratıcısı. Aynı zamanda Hillary'nin güven duyduğu yakın arkadaşı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı