Gündem Haberleri

  Film gibi kaçırma

  Hürriyet Haber
  10.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ETİLER'deki El Torato isimli Meksika lokantası, dün gece film gibi bir kaçırma olayına sahne oldu. Polisin yaptığı araştırmaya göre, olay şöyle gelişti:

  Emre Sezer ile Mehmet adlı bir erkek ve kız arkadaşları gezintiye çıktılar. Emre Sezer, kız arkadaşlarına laf attığı iddia iddia edilen Alican Şumak ve arkadaşlarıyla tartıştı. 2 grup arasında çıkan kavgada dayak yiyen Emre Sezer evine döndü. Rallici babası Hakan Sezer ile ağabeyi İsmail Can Sezer, arkadaşları Hatem Beliye ve Can Konuk, 34 RS 798 plakalı BMW marka otomobile binerek, şikayetçi olmak üzere Levent Karakolu'na doğru yola çıktılar. Sezer ve yakınları, gece 01.00 sıralarında Etiler El Torato Restaurant önünde 20 yaşındaki Şumak'a rastladılar. Elektroşok cihazıyla etkisiz hale getirdikleri Şunak'ı otomobile atıp korkutmak amacıyla bir saat kadar dolaştıran Sezer'ler daha sonra şikayetçi olmak için Levent Karakolu'na götürdüler. Ancak polis baba Sezer ve oğulları ile arkadaşlarını gözaltına aldı.

  Gözaltına alınan sanıklardan Hakan Sezer, ‘‘Oğlum ve arkadaşları ile şikayetçi olmaya giderken, şahsı restaurant önünde gördük. Yanımıza almayı düşündük. Gelmek istemeyince birazcık zorladık. Televizyon kameralarının önünde adam kaçıracak kadar aptal mıyım? Zaten çocuğu hemen karakola götürdük. Ben şikayetçi olacakken suçlu durama düştüm’’ diye konuştu.

  Sanıkların araçlarında yapılan aramada, olayda kullanıldığı iddia edilen elektrikli şok cihazı da ele geçirildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı