Gündem Haberleri

  Fıkra gibi aile kavgası

  Hürriyet Haber
  08.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen kocanın başına gelmeyen kalmadı. Talihsiz adam hem bir testisinden, hem de eşinden oldu.

  İngiltere'nin Newcastle Kenti'nde yaşanan inanılmaz öykü, henüz 3 haftalık evli olan Neil Hutchinson'ın eşi Shelley'i yanına alıp, bir arkadaşının evine gitmesiyle başladı. Burada içki içerek sarhoş olan Neil Hutchinson, misafiri oldukları Nathan Carr ile eşinin ilişkisi olduğunu öne sürüp eşine saldırdı. Sonra da 3 haftalık eşinin boğazını sıkmaya başladı.

  Koptuğunu farketmedi

  Bu sırada kavgaya ev sahibesi Denise Carr müdahale etti. Ancak sarhoş koca, kendisini engellemek isteyen evsahibi Denise'e de saldırıp, tokat atarak yere yıktı ve üstüne oturdu. Kendisini kurtarmak isteyen Denise, can havliyle adamı ısırdı. Pantolonunun önü kan içinde kalan Neil, çok sarhoş olduğu için testisinin koptuğunu önce hissetmedi. Kavga büyüyünce polis çağrıldı.

  Yerine dikilemedi

  Bu sırada saldırgan kocanın testisinin koptuğu ortaya çıktı. Polis, testisi salondaki bir resim çerçevesinin altında buldu. Neil'i derhal hastaneye kaldırdılarsa da doktorlar, kopmuş testisi yerine dikmeyi başaramadılar. Olaydan dört gün sonra karısı Shelley boşanma davası açtı. Shelley, dün mahkemede arkadaşını savunarak, ‘‘Denise, Neil'in testisini isteyerek koparmadı. Beni ve kendini korumaya çalışıyordu’’ dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı