Gündem Haberleri

  FedEx Türkiye'de İnsana Yatırım Devam Ediyor

  Hürriyet Haber
  28.10.2003 - 18:00 | Son Güncelleme:

  FedEx Türkiye'de üst düzey yöneticiden kuryeye kadar tüm çalışanlara Amerika'dan gelen uzman eğitmenler tarafından özel eğitim verildi..

  Bir ay süren eğitimlerde, FedEx Türkiye üst düzey yöneticilerine temel yönetim eğitiminin ardından, firmanın vizyonu ve liderlik konularında bilgiler verildi. Rakiplerin pazardaki konumlarının da değerlendirildiği eğitimlerde Fedex'in izlemesi gereken stratejiler de yöneticilere ayrıntılı olarak aktarıldı.

  Kurum kültürünü tavandan tabana yaymak ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışanlarına müşteri ilişkileri, satış, finans ve mesleki ingilizce konularında düzenli eğitimler veriyor. FedEx Türkiye, sadece üst düzey yöneticilerine değil, aynı zamanda alt kadroda yer alan kuryelerine de eğitim veriyor.

  Cosmos adı verilen network ile Pentagon'dan sonra dünyanın en gelişmiş ikinci iletişim ağına sahip firmada, üstün teknolojik altyapıyla verilen eğitimler sonrası kurye de bile cep bilgisayarı kullanabilir hale geliyorlar.

  FedEx internet sitesinden online olarak da desteklenen eğitimlerde, üst düzey çalışanlar 50-70 saat, alt kadroda çalışan personel ise 50 saat eğitim aldı.

  Faaliyetlerini lisansör ve hizmet ortağı olduğu Express Kargo ile sürdüren FedEx Türkiye, başta tekstil olmak üzere çeşitli ihracatçı kuruluşların sistem ortağı olarak faaliyet gösteriyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı