Gündem Haberleri

  Fazıl Say'a meslek hizmet ödülü

  Hürriyet Haber
  29.03.2005 - 15:52 | Son Güncelleme:

  Ünlü piyanist Fazıl Say'a, Aspendos Rotary Kulübü'nce, Antalya'ya yaptığı katkılardan dolayı “Meslek Hizmet Ödülü” verildi.Aspendos Rotary Kulübü'nün Dedeman Oteli'nde yapılan haftalık yemekli toplantısında, “Meslek Hizmet Ödülü” ünlü Piyanist Fazıl Say'a sunuldu.

  Aspendos Rotary Kulübü Dönem Başkanı Hasan Şirin, yaptığı konuşmada, Fazıl Say'ın, yurt içinde ve yurt dışında bir yıl içinde 100'den fazla konser verdiğine dikkati çekerek, şunları söyledi: “Fazıl Say, Antalya'nın tanıtımına katkı sağlamaktadır. Kaleiçi'nin tanıtımı için de hem konser vererek, hem de gittiği yerde dikkatleri buraya çekerek tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır. Sanatçılığının yanı sıra tanıtıma verdiği katkılardan dolayı bu yılki Meslek Hizmet Ödülü'nü Fazıl Say'a vermeyi uygun gördük.”

  Törende daha sonra Hasan Şirin, Fazıl Say'a bir plaket ve kulüplerinin flamasını vererek, katkılardan dolayı teşekkür etti.

  Fazıl Say da Meslek Hizmet Ödülü'ne değer görülmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Kaleiçi'nde geçen yıl verdiği konseri bu yıl da tekrarlamak istediğini söyledi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı