Gündem Haberleri

  Fatih Çekirge’nin annesi son yolculuğuna uğurlandı

  Mustafa ÖZDABAK –Hasan YILDIRIM/İSTANBUL,(DHA)
  16.10.2015 - 15:52 | Son Güncelleme:

  HÜRRİYET Gazetesi yazarı Fatih Çekirge’nin dün vefat eden annesi Nezaket Çekirge son yolculuğuna uğurlandı.

  Yeniköy- Cevahirler Camii’nde cuma namazını takiben kılınan cenaze namazından sonra cenaze, Kilyos Mezarlığı’nda toprağa verildi.

  Fatih Çekirge’nin annesi son yolculuğuna uğurlandı  Fatih Çekirge çok üzgün olduğunu belirterek "Yalnızca annemi değil, annem kadar ihtiyar bir arkadaşımı kaybettim. Onun arkadaşlığı, anneliği ikisi bir araya gelince, hayatımdan çok büyük bir parça koptu. Yoğun bakımda ölüm kağıdını alırken, nüfus kağıdını verdim. İmzaları attım, nüfus kağıdını geri alacağım, 'Yok, artık nüfus kağıdı burada kalacak’ dediler. Şimdi de namazını kılacağız, Allah rahmet eylesin. Büyük bir aşkımı kaybettim" dedi.

  Fatih Çekirge’nin annesi son yolculuğuna uğurlandı

  Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eşi Sema Doğan’ın çelenk gönderdiği törende, Nezaket Çekirge’nin çocukları taziyeleri kabul etti. Törene, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Doğan Haber Ajansı Genel Müdürü Uğur Cebeci, Türkiye’nin eski Washington Büyükelçisi Namık Tan, Tansu Özkök, Gülümsün Özkök, Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal, Hürriyet Gazetesi yazarları Doğan Hızlan, Yalçın Bayer, yönetmen Ali Özgentürk’ün de aralarında bulunduğu yakınları katıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı