Gündem Haberleri

  Falcatalı sevgili peşini bırakmıyor

  Özge EĞRİKAR / İSTANBUL
  31.12.2014 - 22:43 | Son Güncelleme:

  Ahsen Y., sevgilisi Ahmet E.’nin falçatalı saldırısına uğrayınca yanağında 7 cm’lik yara izi oluştu. Ahmet E.’nin “Peşini bırakırım” sözüne inanan kadın, şikâyetinden vazgeçince de kurtulamadı. Falçatalı ikinci saldırıda yüzünde 10 cm’lik yara açıldı.

  İSTANBUL’da eşinden boşanan moda tasarımcısı Ahsen Y. (40), evinde yaklaşık 2.5 yıl önce tanıştığı Ahmet E. (34) ile yaşamaya başladı. Geçen yıl aralık ayında kadın, sevgilisine ayrılmak istediğini söyledi. Ancak Ahmet E., Ahsen Y.’yi ve çocuklarını öldürmekle tehdit etti.

  YANAĞINI 7 CM KESTİ

  Çift, 9 Ocak 2014 sabahı Şişli Kurtuluş Caddesi’nde yine tartıştı. Ahmet E., yumruk attığı sevgilisi Ahsen E.’yi yere düşürdü. Yardım isteyen Ahsen E. polise gitmek için Abide-i Hürriyet Caddesi’nin başına kadar geldi. Ancak Ahmet E., peşini bırakmadığı sevgilisinin yüzünü falçatayla kesti. Yüzü kan içinde şikâyet içinde polise ve tedavi için de hastaneye giden Ahsen E.’nin sağ yanağında 7 cm’lik derin yara izi oluştu.
  Ahsen E., 15 Ocak günü ise polisteki şikâyetinden vazgeçti. Ahmet E. ile görüştüğünü belirten kadın, “Vazgeçersem beni rahatsız etmeyeceğini söyledi” dedi.

  İKİNCİDE 10 CM’LİK YARA

  Ancak Ahsen E., 6 Şubat günü ikinci kez falçatalı saldırıya uğradı. İkinci saldırıda kadının sol ve sağ yanağı ile kaşlarında 10 cm’lik kalıcı yara izi oluştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianamede şüpheli Ahmet E.’nin iki kez 5 yıldan 24 yıla kadar hapisle yargılanması istendi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’ne açılan dava önümüzdeki günlerde görülecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı