Gündem Haberleri

  Fadimeler aman dikkat

  Hürriyet Haber
  23.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ankara Kocatepe Camii önünde yaptıkları gösteri ve polise saldırmalarından sonra 121'i tutuklanan Aczmendilerin Lideri Müslüm Gündüz, çarptırıldığı hapis cezasını tamamlayarak önceki gece Malatya E Tipi Cezaevi'nden tahliye oldu.

  Hakkında açılan davalardan mahkum olan Müslüm Gündüz, 3 yılı aşkın süre hapis yattı. Cezasını tamamlayan Müslüm Gündüz, önceki gece tahliye işlemlerinin tamamlanmasından sonra saat 22.00'de Malatya E Tipi Cezaevi'nden çıktı. Malatya'da dün köşe bucak gazetecilerden kaçan Müslüm Gündüz, Elazığ'a gitti.

  Hz. Muhammed zamanındaki gibi giyindiklerini ve kendilerinin en saf Müslümanlar olduklarını iddia eden, ellerindeki uzun asaları yerlere vurarak dolaşan, sarıkları ve hiç kesmedikleri sakallarıyla bir dönem hayli olay yararan Aczmendi tarikatının lideri Müslüm Gündüz, seks alemleriyle de dikkat çekmişti.

  Fadime Şahin'le basılmıştı

  Müslüm Gündüz, bir ihbar üzerine 28 Aralık 1996 tarihinde basılan, Kadıköy Yeldeğirmeni'ndeki bir evde, bir müridinin kızı Fadime Şahin'le birlikte yakalanmıştı. Kapısı balyozla kırılarak girilen evde Müslüm Gündüz ile Fadime Şahin yatakta yarı çıplak görüntülenmişti.

  Gömleğini giydikten sonra kaçmaya çalışan Müslüm Gündüz, atik davranan bir polis memuru tarafından yakalanmıştı. Yatak odasındaki etajerin üzerinde Gündüz'ün cep telefonu ile bir paket prezervatif ve bir kutu krem bulunmuştu.

  Müslüm Gündüz, olayın şaşkınlığı içinde, birlikte yakalandığı kadının adının Saniye olduğunu söylemişti. 24 yaşındaki Fadime Şahin için, ‘‘20 yıllık ailem’’ demişti. Ancak Şahin'in İstanbul Sultanbeyli'de oturduğu, Müslüm Gündüz'ün yalan söylediği belirlenmişti. Olaylardan sonra Fadime Şahin bir süre ortadan kaybolmuş ve Aczmendiler tarafından tehdit edildiğini öne sürmüştü. Fadime Şahin'in daha sonra estetik ameliyat olduğu da belirtilmişti.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı