Gündem Haberleri

  Fabrikatör ailesini tek tek öldürdü

  Cüneyt SÖZ / İSTANBUL
  28.02.2005 - 01:02 | Son Güncelleme:

  Can Çorap’ın sahibi Kemal Kilerci dün sabah fabrikaya teker teker çağırdığı eşi ile iki çocuğunu öldürdü. Aynı tabancayla intihar etmek isteyen işadamı komada.

  HALKALI’daki Can Çorap Fabrikası’nın sahibi Kemal Kilerci işlerini büyütmek için aldığı borçlarını ödemekte zorlanınca bunalıma girdi. İki haftadır psikolojik sorunları bulunduğu ileri sürülen Kemal Kilerci, dün sabah 38 yaşındaki eşi Aysun Kilerci’yi telefonla fabrikaya çağırdı ve kafasına bir el ateş ederek öldürdü. Kilerci daha sonra 17 yaşındaki kızı Gizem ile 13 yaşındaki oğlu Alican’dan fabrikaya gelmelerini istedi.

  Gizem’i alışverişe yolladı

  Kızı Gizem’e para verip istediği ayakkabıyı alması için alışverişe gönderen Kilerci, oğlu ile yalnız kaldı. Kemal Kilerci, Merter’deki özel Umut-Fono İlköğretim Okulu 6’ıncı Sınıf Öğrencisi oğlu Alican’ın göğsüne ve kafasına ateş ederek öldürdü. Oğlunun cesedini taşıyacağı sırada kızı alışverişten döndü. Onu da başından tek kurşunla öldüren Kilerci, ‘Musa’ adlı akrabasına cep telefonu ile ‘Aslı, Çiğdem ve Alican’ı öldürdüm. Şimdi intihar ediyorum’ mesajı gönderdi.

  Kanlar içinde bulundu

  Hemen fabrikaya koşan akrabaları kafasına bir el ateş eden Kemal Kilerci’yi kanlar için buldu. Ağır yaralanan 43 yaşındaki Kemal Kilerci, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Beyin Cerrahisi Bölümü’nde yoğun bakıma alındı. Fabrikada, Kilerci’nin yaptıklarını anlatığı bir not ile noter tasdikli bir vasiyetname bıraktığı belirtildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı