Gündem Haberleri

  'Fabrika değil, Diyarbakırspor'u istiyoruz'

  DHA
  15.08.2006 - 17:22 | Son Güncelleme:

  İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu’ya, memleketi Diyarbakır’da taraftarlar, "Fabrika istemiyoruz, takıma sahip çıkın” diye bağırdı.

  Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte bir dizi açılışlara katılmak üzere memleketi Diyarbakır’a giden İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu’ya Diyarbakırspor amigosu Zülküf İşlek, Havalanı VİP Salonu çıkışında “Diyarbakır’a ve Diyarbakırspor’a sahip çıkın” dedi.

  İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ve Ulaştırma Bakanı Binalı Yıldırım  Telekomünikasyon Bölge Müdürlüğü binası ve Eğil İlçesi'nde feribot açılışına katılmak üzere gittiği Diyarbakır Havaalanı'nda, bu sezon 2'nci Lig'de mücadele edecek Diyarbakırspor taraftarları tarafından tepkiyle karşılandı. VIP salonu önünde toplanan 10 kadar taraftar, Bakan Aksu’ya “Fabrika istemiyoruz. Diyarbakır’a ve Diyarbakırspor’a sahip çıkın” diye seslendi. Bakan Aksu ise, “Diyarbakır’a ve Diyarbakırspor’a sahip çıkıyoruz” karşılığını diye yanıt verdi.

  Korumaların bütün ısrarına rağmen konuşmasını sürdüren Zülküf İşlek “Sana güveniyoruz. Senden tek isteğimiz memleketine ve sporuna sahip çıkmaktır” dedi. Bakan Aksu ise, “Sahip çıkıyoruz, çıkmaya devam ediyoruz” diyerek makam otomobiline bindi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı