Gündem Haberleri

  Evren'i ziyaret etti

  Hürriyet Haber
  14.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'i ziyaret etti. Marmaris'te incelemelerini sürdüren Yılmaz, Başbakan Yardımcısı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Cumhur Ersümer, Devlet Bakanı Mehmet Keçeciler, Turizm Bakanı Erkan Mumcu ve Maliye Bakanı Sümer Oral ile Evren'i Armutalan'daki evinde ziyaret etti. Evren, sohbet sırasında, Bodrum'a yerleşeceği yolundaki haberlerle ilgili olarak, ‘‘Marmaris'i bırakmıyorum. 2.5 ay orada kalırım. Kızarsam temelli giderim’’ dedi.

  KOLEJ BİTİYOR

  Yaptıracağı kolejin ihalesini verdiklerini anlatan Evren, ihaleyi alan şirketin inşaatı Ağustos ayı içinde bitireceğini söyledi. Evren, Yılmaz ve beraberindekileri uğurlarken, bir gazetecinin Cumhurbaşkanlığı görevine seçilen Ahmet Necdet Sezer ile ilgili sorusu üzerine, ‘‘Ben geleceğim Ankara'ya... Devir teslime geleceğim’’ dedi. Yılmaz, daha sonra Marmaris-İçmeler-Armutalan altyapı tesisleri projesi kapsamında bazı çalışmaların sürdürüldüğü Hisarönü Köyü'nde incelemelerde bulundu.

  Ooof... Of

  ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, beraberindeki bakanlarla iki gündür Bodrum-Fethiye yörelerinde dolaşıyor, peşpeşe açılışlara katılıyor. Yoğun geçen cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında bir yönüyle de tatil yapmış oluyor. Ancak Yılmaz'ın sigara içişindeki değişiklik hemen göze çarpıyor. Geçmiş günlerin stresinden olsa gerek sigarayı içmiyor da neredeyse yiyor gibi; dumanı öylesine bir çekişi var ki ciğerlerine... Tabii bu arada çevresindekileri dumanaltı etmesi de cabası...

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı