GeriGündem Evren Dinçer kimdir? AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer biyografisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evren Dinçer kimdir? AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer biyografisi

Evren Dinçer kimdir? AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer biyografisi

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer oldu. 2006 yılında memuriyet hayatına başlayan Evren Dinçer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Personel Başkanlığı görevlerini yürütmüştü. Adaylığın açıklaması ardından Evren Dinçer'in hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler araştırılıyor. İşte, AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer'in biyografisi

1981’de Aksaray’da doğan Evren Dinçer, ilk ve orta öğrenimini Aksaray’da tamamladı.  Lisansını Niğde Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamlayan Evren Dinçer, Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü , insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı. Ankara Üniversitesi, İnsan kaynakları Yönetimi bölümüne devam etmektedir.

2006 yılında memuriyet hayatına başlayan Evren Dinçer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Personel Başkanlığı görevlerini yürüttü. Ankara ve Nevşehir Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurul üyeliklerinde bulunan Evren Dinçer, birçok STK içerisinde yer aldı. Akademik alanda yayınlanan çeşitli makale ve tebliğlerde de bulunan ve evli olan Evren Dinçer, iyi derecede İngilizce bilmektedir..


Yorumları Göster
Yorumları Gizle