Gündem Haberleri

  Evlilik teklifini reddeden teyze kızını öldürdü

  DHA
  14.10.2008 - 18:03 | Son Güncelleme:

  SAKARYA'nın Pamukova İlçesi'nde, ‘cinayet’ suçundan yattığı cezaevinden 2003 yılında tahliye olan 47 yaşındaki Fahrettin Pir, evlenme teklifini kabul etmeyen teyzesinin kızı 29 yaşındaki Nebahat Mete'yi tabancayla vurarak öldürdü.

  Olay, bugün saat 14.00 sıralarında Elpelek Mahallesi'nde meydana geldi. Daha önce işlediği bir cinayetten dolayı yattığı cezaevinden 2003 yılında tahliye olan Fahrettin Pir, teyzesinin kızı olan ve daha önce evlenip ayrıldığı belirtilen Nebahat Mete ile evlenmek için birçok kez teklifte bulundu. Ancak kendisine ait bir çeyiz mağazası olan genç kadın, bu teklifi her seferinde reddetti.

  Bugün yine mağazaya giden Fahreddin Pir, mağazada teklifini tekrarladı. Teklifini reddeden ve kendisiyle tartışan Nebahat Mete'yi bu kez yanında getirdiği ruhsatsız tabacasıyla tehdit etti. Nebahat Mete silahı görünce dışarı kaçtı. Ancak arkasından koşan Fahrettin Pir, birkaç el ateş açarak Mete'yi omzundan ve sırtından vurdu. Nebahat Mete, Pamukova Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdehalenin ardından Toyota-Sa Hastanesi'ne sevk edilirken yolda öldü. Polis, olaydan sonra kaçan Fahrettin Pir'i bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı