Gündem Haberleri

  EVLİLİK ÖNCESİ REKOR TEKLİF

  Hürriyet Haber
  17.07.2012 - 10:51 | Son Güncelleme:

  Son günlerin gözde çifti Beren Saat ve Kenann Doğulu'ya bir inşaat firmasından reklam teklifi geldi. Firma bu yaz sonunda evlenmeyi düşünen çifte 3 milyon lira önerdi. Doğulu ve Saat'in teklife sıcak baktığı öğrenildi.

  Beren Saat ve KenanDoğulu evlilik hazırlıkları yaparken çiftin popülerliği reklam yapmak isteyen firmaların da dikkatini çekti.

  Bugün gazetesinden Okan Işık'ın haberine göre; yaz bitimine doğru Los Angeles’ta düğün yapmayı planlayan Saat veDoğulu’ya bir inşaat firmasından 3 milyon liralık reklam kampanyası teklifi geldi.

   Dizilerde bölüm başına 50 bin lira alarak en çok kazanan oyuncular arasında bulunan Beren Saat’in teklife sıcak baktığı, bunun üzerine Kenan Doğulu’nun da projeyi onayladığı iddia ediliyor.
   
  KAZANDIĞIYLA EV ALIYOR
   
  Kenan Doğulu, kardeşi Ozan Doğulu ile geçen ay bir çay firmasının içeceği için kamera karşına geçti. Ağabey kardeş 10 saniyelik reklam filminden 1 milyon TL almıştı. Beren Saat de daha önce reklam filmlerinde oynamış ve hatırı sayılır paralar kazanmıştı.
   
  Saat, geçen yıl bir deodorant firmasından 750 bin lira, cips firmasından 850 bin lira kazandı.Genç yıldız kazandıklarıyla Etiler’de 5 milyon liraya lüks bir daire satın aldı.     
          
  KENAN DOĞULU VE BEREN SAAT'İN ESKİ AŞKLARI foto-analiz

  SEVGİLİLER EN SON BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ  foto-galeri

  BEREN SAAT NASIL ÜNLÜ OLDU foto-analiz 

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı