Gündem Haberleri

  Evlenmediğim için intikam alıyor

  Hürriyet Haber
  06.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Deniz Akkaya ile eski sevgilisi Efe Önbilgin arasındaki 'cip' savaşı iyice kızıştı. Efe Önbilgin, hediye olarak verdiği cipi başkasına sattığı iddiasıyla eski sevgilisi ve 5 aylık kızının annesi Deniz Akkaya'ya 86 bin liralık alacak davası açtı.

  Efe Önbilgin, "Mağdur edildim" dediği dilekçesinde "Araç satışından elde edilen paranın gizlenmesi halinde, alacağımı tahsil etme olanağım tamamen ortadan kalkacaktır. Telafisi imkânsız olan zararın büyümemesi için Deniz Akkaya'nın hesaplarına, mahkeme sonuna kadar tedbir konulmasını istiyorum. 86 bin liramın geri ödenmesini talep ediyorum" dedi.

  Deniz Akkaya 4.5 aylık kızı Ayşe’nin babası Efe Önbilgin’den 20 gün önce ayrıldı. İddiaya göre; bu ayrılığın nedeni; Deniz Akkaya’nın evlenmek istemesi, Efe Önbilgin’in nikaha karşı çıkmasıydı.


  Posta'nın haberine göre Efe Önbilgin şunları söyledi: "Satışı öğrendiğimde çok sinirlendim. Deniz’den cipin parasını istedim, vermedi. 86 bin TL’yi istiyorum. Deniz bunları paraya ihtiyacı olduğu için değil, benden intikam almak için yapıyor. Çünkü evliliği düşünmediğimi söylemiştim."
   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı