Gündem Haberleri

  Ev satışından çifte cinayete

  Süleyman KAYA / DHA
  27.02.2015 - 01:33 | Son Güncelleme:

  SAKARYA’nın Sapanca ilçesi Kurtköy’deki TIR parkında dün 04.00 sıralarında, aile hekimi Emine Küçük (32) ile ilaç mümessili Mustafa Bayrak’ın (28) cesetleri bulundu.

  Bayrak’ın cesedinde kurşunun yanı sıra 14 bıçak yarası, Emine Küçük’ün cesedinde yine kurşun ve 2 bıçak yarası saptandı. Mustafa Bayrak’ın Emine Küçük’ün nişanlısının kardeşi olduğu, o gün de kadının Sapanca’daki evini 450 bin liraya satmaya gittikleri öğrenildi.

  Emine Küçük’ün, aile hekimi olarak Düzce’de 9 yıl görev yaptığı, geçen yıl boşanması üzerine İstanbul’a tayin olduğu belirlendi. Genç kadın, kızının velayeti babasında olduğu için son zamanlarda eski eşiyle de görüşüyordu.

  ‘ASELSAN’DA MÜHENDİSİM’

  MUSTAFA Bayrak ve doktor Emine Küçük’ün, 450 bin TL’ye sattıkları ev yüzünden öldürülmüş olabilecekleri ileri sürüldü. Genç kadının 2 ay sonra, öldürülen Mustafa Bayrak’ın ağabeyi Halit Bayrak ile evleneceği öğrenildi. Nişanlısının işleri olduğu için genç kadın ev satış işlemlerini nişanlısının kardeşi Mustafa Bayrak’la halletmek için evden çıktığı belirtildi. Mustafa Bayrak’ın kuzeni Süleyman İnce şu iddialarda bulundu:

  YANINDA GÜVENLİKÇİ VARMIŞ

  “Emine Küçük’ün Sapanca’daki evini satacaklardı. Alacak kişi ‘Bizim aracımız var’ deyince bunları alıp Sapanca’ya gitmişler. Evi devrettikten sonra kurşunlanıyor ve bir kenara atılıyorlar büyük ihtimalle. Bize iletildiğine göre alıcı ASELSAN’da mühendis olduğunu söylemiş, yanında bir de güvenlikçisi varmış izlenimi vermişler.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı