Gündem Haberleri

  Etek boyu uzayacak

  Hürriyet Haber
  20.12.2009 - 17:02 | Son Güncelleme:

  Demet Akalın ve işadamı Önder Bekensir, evlilik öncesi şartlarını biribirlerine iletti.

  DEMET AKALIN - ÖNDER BEKENSİR FOTOĞRAFLARI 

  Şarkıcı Demet Akalın, 22 Ocak’ta Önder Bekensir’le nikâh masasına oturacak. İki taraf da şimdiden evlilikle ilgili şartlarını ortaya koydu ve sözlü anlaşmalar yapıldı. Habertürk'te yer alan habere göre, damat adayı Önder Bekensir, sahnede ‘süper mini’ diye tabir edilen elbiseler giyen, bu yüzden de devamlı iç çamaşırı frikiği veren Demet Akalın’a etek boyunu uzatmasını rica etti. Talebe olumlu yanıt veren güzel şarkıcı, eteklerinin boyunu 5-10 cm uzatacağını söyledi.

  DEMET’İN ŞARTI PARASAL          

  Demet Akalın’ın şartı ise maddi boyuttaydı. Hatırı sayılır bir servete sahip olan ve özellikle gayrimenkule yatırım yaptığı bilinen Akalın, Bekensir ile evlilik sözleşmesi yapacak. Sözleşmeye göre Önder Bekensir, boşanma durumunda Demet Akalın’dan maddi bir şey talep edemeyecek. “Ailemin durumu zaten iyi” diyen Bekensir’in de bu sözleşmeye itiraz etmediği öğrenildi.

  Etek boyu uzayacak   

  Önder Bekensirsosyetik güzel SüreyyaYalçın’la üç ay süren bir evlilikyapmıştı. Ardından manken Irmak Atuk’la evliliğin eşiğinden döndü. Akalın, etek boylarını uzatmasını isteyen Bekensir’e, “Bu benim ekmeğimle ilgili ama bu isteğini kabul ediyorum” dediği öğrenildi.
   
       

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı