Gündem Haberleri

  Eski sevgilinin aşk cinneti

  Hürriyet Haber
  13.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ayrıldığı kız arkadaşı Ayfer Köksal'ın, barışma teklifini geri çevirmesi üzerine çılgına dönen Hasan Tuncel, sevgilisine kurşun yağdırarak öldürdü. Daha sonra silahı şakağına dayayıp ateşleyen çılgın aşık da komada.

  Lüleburgaz'daki Zorlu Brode Fabrikası'nda işçi olarak çalışan 23 yaşındaki Ayfer Köksal, ayrıldığı sevgilisi Hasan Tuncel'in barışma teklifini reddedince hayatından oldu.

  Bir süre aynı işyerinde çalışan Ayfer Köksal ile kısa bir arkadaşlığı olan 23 yaşındaki Tuncel, önceki gün kendisinden ayrılmak isteyen genç kızın yolunu iş çıkışında kesti. Köksal'ı evine giderken Kırklareli Merkez İlköğretim Okulu bahçesinde yakalayan Tuncel, ‘‘Bu sana son gelişim, barışalım’’ dedi.

  Ancak teklifinin reddedilmesi üzerine çılgına dönen Tuncel, yanında getirdiği ruhsatsız tabancasına sarıldı ve sevdiği kızı kurşun yağmuruna tuttu.

  Baş ve boynuna 4 mermi isabet eden Ayfer Köksal, cansız yere yığılırken, çılgın aşık Hasan Tuncel, bu kez tabancayı kendi başına dayayıp ateşledi. Tuncel'in sağ kulak üstünden giren mermi beyninden geçerek kafatasından dışarıya çıktı. Silah sesleri üzerine olay yerine gelen polis ve vatandaşlar, genç kızın cansız bedeniyle karşılaşırken, yaralı olan Hasan Tuncel, Kırklareli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, olay yerinde yaptığı incelemede 7 boş ve 1 adet dolu mermi buldu. Tuncel'in üzerinden ‘‘Bana yar olmayanı kimseye yar etmem’’ yazılı not çıktı.

  Olayın şokunu yaşayan Ayfer'in babası Mehmet Köksal, kızının bir süre önce fabrikada çalışmaya başladığını belirterek, ‘‘İşyerinde tanışmışlar. Bizden kız isteyen olmadı. Aralarındaki arkadaşlığı istemeyen de olmadı. Tahminim, işten çıkartıldığı için kızımdan uzak kalmasını içine sindiremeyen Hasan, kıskançlıktan bu olayı yaptı’’ diye konuştu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı