Gündem Haberleri

  Eski eşim Ali ölmemi istedi

  Hürriyet Haber
  02.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü reklamcı Ali Taran'ın eski eşi Selma Ann Desmond sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasından eski eşine isyan etti.

  SELMA ANN DESMONDE İLE ALİ TARAN MUTLU GÜNLERİNDE

  Kanser tedavisi gören Desmond, Taran'ın kendisini maddi olarak zor durumda bıraktığını, bunu hasta olması için bilerek yaptığını iddia etti. İşte Desmond'un yazdıkları; "Yıllar önce hediye edilmiş mallarım var. Kendisinin de birden fazla malı vardır. Mahkeme kararıyla her türlü ilaç giderlerimi ödemekle sorumlu. Bu tavrı alarak benim ölmemi istediğini düşünüyorum. İtirazı olan var mı. Sessiz kalmak, alttan almak, artık salaklık derecesine giriyor. Şok geçiriyorum. İlaçlarım için gerekli parayı ödemiyor. Bu nasıl bir beladır. Ben iyileşmeye çalışıyorum o beni hasta ediyor... İlaçlar olmadan nasıl iyileşeceğim..."   

  ALİ TARAN'DAN CEVAP
   Ali Taran eski eşi Selma Ann Desmond'un sağlık giderlerini ödemediği yönünde çıkan haberlere avukatı aracılığıyla yanıt verdi.

  Müvekkilim Ali Adnan Taran’ın, Selma Ann Desmond’un ‘sağlık harcamalarını karşılamadığı’na ilişkin medyada yer alan haberler asılsızdır.

   T.C. Bakırköy Aile Mahkemesi Hakimliği tarafından 2011/539 Esas-2011/511 Karar numası ile verilen ve “ …aylık 20.000 TL yoksulluk nafakasının davacıdan alınıp davalıya verilmesine…” ayrıca “ Tarafların anlaşmaları gereğince davalının içinde bulunduğu sağlık sorunları devam ettiği hayat boyunca, davalının özel sigorta şirketiyle halen devam etmekte olan sağlık sigortasını her yıl yenilemesine, sigorta kapsamı dışında kalan söz konusu sağlık sorunu ile ilgili harcamalarını davacının karşılayacağının karara dercine” diye açıklanan karar doğrultusunda, müvekkilim karardan doğan yasal sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmektedir. Buna dair belgeler ilgili sigorta şirketi, doktor, hastane, klinik ve eczanelerde ve tarafımızda mevcuttur.

   Kamuoyunun bilgisine sunulur.

   

  http://twitter.com/hurriyetmagazin        

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı