GeriGündem Eski eşi konuştu: 'Ben de İzzet'ten şikâyetçi olurdum'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eski eşi konuştu: 'Ben de İzzet'ten şikâyetçi olurdum'

Eski eşi konuştu: 'Ben de İzzet'ten şikâyetçi olurdum'
refid:19157369 ilişkili resim dosyası

Ankara’da katıldıkları düğünün ardından, Sheraton Oteli’nin 1518 No’lu odasında 4 hayat kadınıyla âlem yaptıkları öne sürülen türkücü İzzet Yıldızhan’ın üç eşinden biri olarak bilinen Gizem İ. suskunluğunu bozdu.

TEK KADINLA YETİNEMEDİLER- Fotogaleri 

Habertürk muhabirinin sorularını yanıtlayan  Gizem İ., “İzzet’e iftira atılmış da olabilir, olay gerçek de olabilir. Orada ne yaşandığını bilmiyoruz. Ama eğer olay gerçekse elbette kadınların yanındayım. Aynı şey benim de başıma gelse ben de şikâyetçi olurdum. Kadına şiddete karşıyım” diye konuştu.

'KIZININ ANNESİYİM'         

Medyada yer alan “İzzet Yıldızhan’ın 3 karısı var” şeklindeki haberlerin kendisini çok kızdırdığını söyleyen Gizem İ., “Ben İzzet’in üç eşinden biri değilim. Çünkü ben şu an İzzet’in ne karısı, ne sevgilisiyim. Zaten ne resmi nikâh ne de imam nikâhı yaptırmıştık. 6 yıldır da kendisiyle birlikte değilim. Sadece kızımız Sevgi (6) ile ilgili konularda görüşüyoruz, o kadar. Ne onun hayatı beni, ne de benim hayatım onu ilgilendiriyor. Sadece çocuğunun annesiyim” dedi.

'OLAY İFTİRA' DEMİŞ

Olayı ilk duyduğunda çocuğunun bu durumdan nasıl etkileneceğini düşündüğünü belirten Gizem İ., “Olay ortaya çıktığında kızım babasının yanındaydı. Babasıyla bu konuya dair hiçbir şey konuşmadık. Şimdilik bu olaydan etkilenmedi. Zaten İzzet de, olayın duyulduğu hafta sonu çocuklarıyla bir toplantı yapmış. Basında, iki kadını dövdüğü şeklinde haberlerin yer aldığını, ancak olayın iftira olduğunu söylemiş. İzzet, hiçbir zaman iyi bir sevgili olmadı. Ama iyi bir baba olmaya çalışıyor” diye konuştu.

'ÇAPKINDIR AMA İÇMEZ'

Suriye asıllı genç kadın, olayla ilgili olarak, “İzzet, çapkındır, çapkınlığına bir şey diyemem. Ama içki içtiğini zannetmiyorum. Çünkü annesiyle hacca gittiğinden beri bu tür konulara çok dikkat ediyor. İçki içmez, orucunu tutar, kurbanını keser. Maneviyatı çok yüksektir” yorumunu yaptı.            

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle