Gündem Haberleri

  Eski bacanak, türkücüden alacağını böyle istedi

  Muhammet KAÇAR/RİZE, (DHA)
  20.07.2012 - 14:26 | Son Güncelleme:

  RİZE’de iddiaya göre, eski bacanağı olan türkücü Şükrü Güler’den 4 yıldır alacağını tahsil edemeyen Hüseyin Metin, otomobilinin arka camına, "Şükrü Güler paramı ne zaman vermeyi düşünüyorsun acaba?" yazdırdı.

   Metin, eski bacanağının şikayeti üzerine trafik ekiplerinin ceza keserek aracını bağlayacağını söylemesi üzerine yazıyı kaldırdı.

  ’Zeynebim’ türküsü ile tanınan Rizeli türkücü Şükrü Güler, iddiaya göre, eski bacanağı Hüseyin Metin’den 2008 yılında 10 bin lira borç aldı ancak parayı ödemedi. Bunun üzerine Metin, Güler’i ilginç bir yöntemle protesto ederek otomobilinin arka camına, "Şükrü Güler paramı ne zaman vermeyi düşünüyorsun acaba?" yazdırdı. Bir hafta boyunca aracın camında kalan yazıyı öğrenen Güler’in şikayeti üzerine trafik polisleri Hüseyin Metin’i buldu ve yazıyı kaldırmaması halinde ceza yazılarak aracının bağlanacağı bildirildi. Metin de bunun üzerine yazıyı kaldırdı.

  Eski bacanak, türkücüden alacağını böyle istedi

  Hüseyin Metin, Şükrü Güler’in kendisine borcu olduğunu ileri sürerek, "3 yıl önce altın bozarak ona para verdim. Hatta hesabına gönderdiğim dekontu saklıyorum. Kısa bir süre sonra ödeyeceğini söylemişti ancak ödemedi. En son çarem buydu, sesimi bu yolla duyar diye düşündüm. Ama beni şikayet etti. Polis uyarınca da yazıyı kaldırdım" dedi.

  'BENİM BORCUM YOK' /images/100/0x0/55eaf6c4f018fbb8f8a2123f

  Şükrü Güler ise eski eşinin yakınlarının kendisine komplo kurduğunu iddia ederek, kimseye borcu olmadığını söyledi.

   

   

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı