Gündem Haberleri

  Eşiyle biriktirdiği parayı harcayan kadının “gasp” iddiası

  A.A
  12.01.2012 - 11:36 | Son Güncelleme:

  Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde, eşiyle biriktirdiği parayı harcayan kadın, gasp edildiğini öne sürdü.

  Mollaarap Mahallesi 5. Dağ Sokak'ta oturan G.S (50), oğlu B.S'nin düğünü için eşiyle birlikte biriktirdikleri 12 bin TL ve 5 adet altını, nişan alışverişinde harcadı.

  G.S, biriktirdikleri paranın bir miktarını isteyen eşi T.S'yi bir süre oyaladı. Kadın, daha sonra bir okulda müdürlük yapan eşini arayarak, “Eve hırsız girdi” dedi.
  Kadının, hırsızın “yüzüne bir şeyler sıkması sonucu bayıldığını, kendisine geldiğinde evdeki para ve altınların çalındığını anladığını” söylemesi üzerine, eşi T.S, polisi aradı.

  Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yaparken, olayı duyan G.S'nin annesi G.D, kızının sağlık durumunu öğrenemeyince gözyaşlarını tutamadı. Ağlayan yaşlı kadını polis ekipleri sakinleştirdi.

  Evde parmak izi çalışması yapan, ancak dış kapıda herhangi bir zorlama olmadığını, kadında da darp izi bulunmadığını tespit eden polis ekipleri, G.S'yi polis merkezine götürdü.

  Polis merkezinde, kocasından korktuğu için böyle bir plan yaptığını itiraf eden kadın, “suç uydurma” suçundan hakkında işlem yapılmasının ardından serbest bırakıldı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı