Gündem Haberleri

  Eşini ikinci kez öldürmeye kalktı

  Mehmet BULUT/GAZİANTEP, (DHA)
  01.10.2011 - 14:24 | Son Güncelleme:

  GAZİANTEP’te cezaevinden çıkıp birlikte yaşadığı 4 çocuğunun annesi 29 yaşındaki Hatice Çarık’ı kendisini aldattığı iddiasıyla ikinci kez bıçaklayarak işkence yaptığı öne sürülen 38 yaşındaki Ali Rıza Keskinkılıç, acıkıp dışarı çıkınca yakalandı.

  İddiaya göre, işsiz olan Ali Rıza Keskinkılıç, evli ve 1 erkek çocuk babasıyken, eşinden ayrılıp kaçırdığı Hatice Çarık ile yaşamaya başladı. Ali Rıza Keskinkılıç, 26 Ocak 2011 tarihinde kendisini aldattığını ileri sürdüğü 4 çocuğunun annesi Hatice Çarık’ı bıçakla boyun, baş, yüz, kol, bacak ve vücudunun değişik bölgelerinden yaklaşık 20 yerinden yaraladı. Bu olay nedeniyle tutuklanan ve kısa süre önce tahliye edilen Keskinkılıç, Kadın Sığınma Evi’ne yerleştirilen Hatice Çarık’ı yakınlarını araya sokarak eve dönmeye ikna etti. Keskinkılıç birlikte yaşadığı Hatice Çarık ile 27 Eylül’de yeniden kıskançlık nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışma üzerine Keskinkılıç mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile Hatice Çarık’ı vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladıktan sonra eline geçirdiği şiş ile de birçok yerinden şişledi. Çarık, kaldırıldığı Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınırken, saldırğan kaçtı.

  Polisin her yerde aradığı Ali Rıza Keskinkılıç, dün akşam Karagöz Caddesi’nde saklandığı evden acıkınca dışarı çıktı. Alışveriş yapmaya giden Keskinkılıç, bu bölgede devriye gezen polisler tarafından yakalandı. Keskinkılıç, Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı