GeriGündem Eşini, eşinin annesini ve babasını öldürdü, Facebook'tan canlı yayın yaptı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  22
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşini, eşinin annesini ve babasını öldürdü, Facebook'tan canlı yayın yaptı

Yozgat'ın Aydıncık İlçesi Dereçiftlik Köyü’nde 24 yaşındaki Sıddık Gököz, boşanma aşamasında olduğueşi 23 yaşındaki Özlem Gököz ile kayınpederi İsmailve kayınvalidesi Zeynep Özçay’ı av tüfegiyle öldürdü. Katliamın ardından Facebook üzerindencanlı yayın yapıp, pişman olduğunu söyleyen Sıddık Gököz, köyün dışındaki merada aynı tüfekle intihar etti.

Olay,akşam saatlerinde Aydıncık İlçesi’nebağlı Dereçiftlik Köyü’nde meydana geldi. Özlem Gököz, bir yıl önce geçimsizliknedeniyleinşaat işçisi eşi Sıddık Gököz’ü terk edip,aynı köydeki ailesinin evine yerleşti. Şimdi 2 yaşında olan oğlunu da yanında götüren Gököz,boşanma davası açtı. Dava sürerken, oğlunu kendisine göstermediklerini öne süren Sıddık Gököz, bugün tüfekle kayınpederi İsmailÖzçay’ın evini bastı. Sıddık Gököz, evin bahçesindekarşılaştığı kayınvalidesiZeynep Özçay’ı başından, eşiÖzlem’i de göğsünden vurdu. Silah sesleri üzerine dışarı çıkan,olayı fark edince kaçmaya çalışankayınpederi İsmail Özçay’ı da sırtından vuran Sıddık Gököz, evde bulunan oğlunu da alıp çıktı.

KATLİAMIN ARDINDAN CANLI YAYIN YAPTI, İNTİHAR ETTİ

Özçay ailesinin yakınları, durumujandarma ve sağlık ekiplerine haber verirken, Gököz, oğlunu köydeki ailesinin yanına bıraktı. Sıddık Gököz,daha sonra köyün dışındaki meraya gitti. Burada cep telefonu üzerinden, sosyol paylaşım sitesiFacebook sayfasındancanlı yayın yapan Sıddık Gököz, pişman olduğunu belirtip, "Şeytana uydum, Allahım beni affet" ifadelerini kullandı. Bir süre sonra Sıddık Gököz, aynı tüfeği kendine doğrultup, tetiği çekerek yaşamına son verdi.

Eşini, eşinin annesini ve babasını öldürdü, Facebooktan canlı yayın yaptı

3’Ü DE OLAY YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerininyaptığı kontrollerdeÖzlem Gököz ile babası İsmailve annesiZeynep Özçay’ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Köylülerin ifadesinden yola çıkan jandarma ekipleri, olayın ardından silah sesinin geldiği merada arama çalışması başlattı. Bir süre sonra da Sıddık Gököz’ün cesedine ulaşıldı.

MAHKEME KARARIYLA ÇOCUĞUNU GÖRMÜŞ

Bu arada, Sıddık Gököz’ün daha önce çocuğunu kendisine göstermedikleri iddiasıyla mahkemeye başvurduğu, bunun üzerine mahkeme kararıyla oğlunu gördüğü öne sürüldü.

CESETLER MORGA KALDIRILDI

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Sıddık Gököz’ün cesedi otopsi yapılmak üzere Çekerek Devlet Hastanesi’nin morguna,Özlem Gököz ile anne ve babasının cesetleri ise Aydıncık Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle