Gündem Haberleri

  Eşini bıçaklayan doktor: Beni kazanın

  Aziz ÖZEN / İSTANBUL
  21.05.2017 - 20:13 | Son Güncelleme:

  ÜSKÜDAR’da, boşanma aşamasında olduğu göz doktoru eşi Dilhan Süer’i, geçen yıl şubat ayında çalıştığı klinikte bıçaklayarak yaralayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Necdet Süer (67) son duruşmada “Amacım eşimi öldürmek değildi. Çok pişmanım ve vicdan azabı çekiyorum. Cezaevinde çürüyorum. Beni topluma kazandırın“ dedi.

  Süer’in öldürmeye teşebbüsten 9 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı Anadolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, müşteki Dilhan Süer ((57) ile davaya müdahil olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatı katıldı.

  Duruşmada, birçok kadın öğrenci yetiştirdiğini söyleyen Necdet Süer, “O gün yanımdaki bıçağı kardeşime götürmek üzere evden almıştım. Eşimden mesaj gelince, çalıştığı kliniğe gittim. Evde sabah beraber kahvaltı yaptık. Gece aynı yatakta yattık. Planlanmış bir eylem söz konusu değildir. Aile birliğini koruma çabası içerisindeydim. O anda kendimi kaybettim. Talihsiz bir yaralama olayı oldu. Adli kontrol ya da başka bir tedbirle tutuksuz yargılanmak istiyorum” dedi.

  Sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, Adli Tıp’tan yaralanmaya ilişkin rapor ve dosyanın uzun süredir neden gönderilmediğinin sorulmasına da karar verdi ve duruşmayı erteledi.

  Eşini bıçaklayan doktor: Beni kazanın

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (22.05.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı