Gündem Haberleri

  Eşimin lezbiyenlik iddiaları komplo

  Demirhan HARARLI
  09.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eşimin lezbiyenlik iddiaları komploİstanbul sosyetesinin tanınmış isimlerinden, ‘Bakır Kraliçesi’ olarak anılan Sema Ramazanoğlu’nun oğlu Ali Ramazanoğlu, boşanmak için mahkemelik olduğu eşi Tuğçe Tan hakkında ‘Başka kadınlarla birlikte oluyor’ diye ağır ithamlarda bulununca, Tan’ın avukatı Ufuk Yörük dün bir açıklama yaptı. ‘Bu iddialar komlodur. Müvekkilim ve ailesi perişan oldu’ diyen avukat Yörük şunları söyledi:

  ‘Tuğçe Hanım’ı kapının önüne koydular, şimdi böyle bir savunma yapmaya çalışıyorlar. Suçlamaların gerçeklik payı kesinlikle yok, hepsi iftira. Ben avukatları olarak kendilerine ‘Tuğçe Hanım’ın gasp edilen eşlarını, mücevherlerini, kimliklerini ve pasaportunu verin’ dedim. Bir de Ali Bey’in Tuğçe Hanım’ın babası Mustafa Bey’e borcu var. Onu da ödemelerini istedim. ‘Böylece medeni bir şekilde boşanmayı sağlayalım’ dedim. Onlar ne eşyaları verdiler, ne de bu konuda olumlu bir yaklaşım gösterdiler. Eşya ve ziynetlerin değerini yaklaşık 600 milyar olarak belirledik.’

  Bir yıl önce Tuğçe Tan’la evlenen Ali Ramazanoğlu, ‘Tuğçe balayından sonra değişti. Benimle cinsel ilişkiye girmekten kaçındı. Her iş seyahatimde bir kadın arkadaşını eve alıyordu’ diye açıklamada bulunmuştu.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı