GeriGündem Eşi ile kaçan babasını yol ortasında bıçakladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  38
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşi ile kaçan babasını yol ortasında bıçakladı

Eşi ile kaçan babasını yol ortasında bıçakladı
refid:15092166 ilişkili resim dosyası

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde oturan Emrah E.(20), 2 yıl önce eşiyle birlikte kaçıp Kırıkkale’ye yerleşen babası Ahmet E.'yi (47) sokak ortasında yakalayıp 3 yerinden bıçakladı. Polis, yerde kanlar içinde yerde yatan Ahmet E.'yi izleyen kalabalığı uyarıya rağmen dağılmayınca biber gazı sıkarak uzaklaştırdı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER / WEB TV

BABASINI SOKAK ORTASINDA BIÇAKLADI, POLİS MERAKLI KALABALIĞA BİBER GAZI SIKTI

Emrah E. 2 yıl öncesine kadar Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde oturan SSK’dan emekli, biri imam nikahlı 2 eşli ve babası Ahmet E.'yi 2 yıl önce evinin yatak odasında eşi Özlem ile birlikte yakaladı. Babası ile eşinin bu olaydan sonra birlikte kaçıp ortadan kaybolduklarını belirten Emrah E. son olarak bir ay önce Kırıkkale’de ev tuttuklarını öğrendi. Eşi ile birlikte yaşayan babasının izini sürüp Kırıkkale’ye gelen Emrah E. babası ile caddede karşılaştı. Emrah E. çıkan tartışma sonucu belinden çıkardığı bıçakla babası Ahmet E.'yi sokak ortasında sol karın boşluğundan 3 kez bıçakladı. Emrah E. olaydan hemen sonra polis ekipleri tarafından yakalandı.

KALABALIĞA BİBER GAZI
Yerde kanlar içinde kalan Ahmet E.'ye ilk müdahaleyi çevrede bulunan vatandaşlar yaptı. Ahmet E. gelen ambulansla hemen hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri, yerde yatan Ahmet E.'yi film izler gibi seyreden vatandaşlara dağılın uyarısında bulundu. Ancak Vatandaşların bu uyarıya aldırış etmemesi üzerine biber gazı sıkarak dağılmalarını sağladı. Olaydan sonra yaralı baba Kırıkkale Devlet Hastanesi’nde ameliyata alınırken, oğlu ise polis merkezine götürüldü.

‘2 YILDIR ARIYORDUM’
Emrah E. polise verdiği ifadede, eşi 21 yaşındaki Özlem ile babasını 2 yıl önce Manavgat'taki evlerinde yatak odasında yakaladığını, bu olaydan sonra babası ile eşinin birlikte kaçıp ordadan kaybolduklarını söyledi. Babasının son olarak Kırıkkale’ye taşınarak ev tuttuğunu öğrendiğini belirten Emrah E. şöyle dedi:
“Babam ile eşimi 2 yıl öncesinde Manavgat’ta bulunan evimin yatak odasında yakaladım. Üzerlerine yürüdüğümde eşim ve babam kaçarak kurtuldu. Daha sonra eşim ve babam ortadan kayboldu. Babasının evine de dönmeyen eşimin, babamla birlikte kaçtığını öğrendim. Onları 2 yıldır arıyordum. Sonunda bir şekilde beraber Kırıkkale’ye taşındıklarını öğrendim. 2 gün önce Kırıkkale’ye gelip, caddede karşılaştığım babam olacak kişiyle tartıştım. O öfkeyle gözüm döndü ve baçakladım.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle