Gündem Haberleri

  'Eş yoktur, zevce vardır'

  Hürriyet Haber
  21.09.2013 - 11:53 | Son Güncelleme:

  TRT’deki ramazan programında söylediği “Hamile kadınların sokakta gezmesi estetik değil” sözleriyle tepki çeken Ömer Tuğrul İnançer, bu kez de ''Eş yoktur, zevce vardır'' dedi.

  İnançer, TRT’deki “Ömer Tuğrul İnançer ile Gönül Dünyamız” isimli programda kadının ekonomik hürriyeti gibi aldatmacalardan vazgeçilmesi gerektiğini iddia etti. İnançer, “Çalışan kadın ben kocama muhtaç değilim deyip yuvasını dağıtıyor” dedi.

  İnançer, programda şunları söyledi:

  ''EKONOMİK HÜRRİYET ALDATMACA
  Evlilik kurumunun bugünkü empoze edilen, ‘Ben kendi ayaklarımın üzerinde dururum’, ‘kadının ekonomik hürriyeti’ gibi aldatmacalardan vazgeçilmesi lazımdır. İstatistikle meşgul olanlar boşanmaların kimler arasında olduğunu bir istatistiki anket yapıversinler.

  "EŞ YOKTUR, ZEVCE VARDIR"

  PATRONUN HİZMETİNİ YAPIYOR
  Çalışan kadından bahsediyorum. ‘Ben kocama muhtaç değilim’ diye evvela ailesini dağıtıyor. Kocasına muhtaç değil ama elin adamının patronunun hizmetinde olmayı haysiyetine uygun buluyor. Kocasının emrinde olmayı haysiyetine uygun bulmuyor.

  EŞİM DEĞİL ZEVCEM OLUR
  Ben eş demem. Eş yoktur, eşitlik yoktur. Ben karımla, çocuğumla eşit değilim. Eşim değil, zevcem olur. Karı da kurumsallığı anlatmak için kullanılır.''

  Eş yoktur, zevce vardır

  'HAMİLELERİN SOKAĞA ÇIKMASI TERBİYESİZLİKTİR'

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı