GeriGündem Erotik süitteki doğum gününde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erotik süitteki doğum gününde neler oldu?

Erotik süitteki doğum gününde neler oldu?
refid:8596856 ilişkili resim dosyası

Yalın 28. doğum gününü Antalya'da Hillside Su otelde verdiği bir partiyle kutladı.

Yakın çevresinden 60 kişinin katıldığı gecede ben de vardım. Merak edenler için tek cümle. Hayır Ayşe Özyılmazel gelmedi. Gecede Yalın'ın daha yakın arkadaşları vardı.
29 Şubat Cumartesi günü sabah saatlerinde İstanbul'dan kalkıp Antalya'ya inen uçağın büyük bir bölümünün istikameti aynıydı. İçlerinde Nurettin Hasman'ın kızı Merve Hasman, fotoğrafçı Nihat Odabaşı, manken Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer'in de bulunduğu grup 12.00 gibi otele giriş yaptı. Odalarda, günün ve gecenin programının yazılı olduğu

Erotik süitteki doğum gününde neler oldu

bir mektup vardı. Masaj ve cilt bakımı yaptırmak isteyenler için SPA'da indirim yapılıyordu. Saat 19.00'daki Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için sinema salonu minik bir stadyuma dönüştürülmüştü. Akşam yemeği için Kırmızı adlı restoranda Yalın masası kurulacaktı. Parti ise 23.00'de adını ünlü erotik film 9,5 hafta'dan alan süitteydi.
Siyah boynuzlu dansçı kız
Gelelim 9,5 hafta süitinde saat 23.00'de başlayan partiye... Işıklandırma ve müzik 500 kişilik büyük bir diskodan farksızdı. Erkekler de kadınlar da geceye büyük bir özenle hazırlanmıştı. Yalın hepimizi kapıda karşıladı. Saatler gece yarısını gösterdiğinde ortam iyice karardı ve ortadaki büyük masanın üzerinde siyah boynuzlu dansçı bir kız belirdi. Tabii ki Yalın da el birliğiyle masaya çıkarıldı ve kızla karşılıklı dans etmesi sağlandı. Yalın'dan sonra dansçı ile dans etmeyen kalmadı.
Gecenin sürprizi
Pasta kesiminin ardından sıra gecenin sürprizine geldi. Yalın büyük ekran televizyonun önüne oturtuldu ve DVD'nin play tuşuna basıldı. Ekranda ilk beliren annesiydi. Bu dünyada Yalın gibi bir evlada sahip olmanın nasıl büyük bir şans olduğunu anlattı ve herkesin gözlerini yaşarttı. Sonra sırasıyla yakın arkadaşları ekrana geldi. Kimi "Hapy Birthday" demekle yetindi, kimi sadece muzipce gülümsedi. Gülben Ergen ve Nihat Odabaşı birlikte Yalın için şarkılar söyledi. Kim olduğunu hatırlamıyorum ama biri kameradan Yalın'a bir daha sabah erken kalkıp kimseye güller almamasını tembihledi.

Erotik süitteki doğum gününde neler oldu
   
Erotik süitteki doğum gününde neler oldu
  
Erotik süitteki doğum gününde neler oldu


Yalın bir ara DJ kabinin başına geçti.Merve Hasman      Tülin Şahin -Nihat Odabaşı-Mehmet Özer

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle