Gündem Haberleri

  Erkek kılığına girip iki kızı yatağa attı

  Hürriyet Haber
  19.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İngiltere, genç kızlarla seks yapmak için erkek kılığına giren Gemma Barker adlı genç kızın hikayesiyle çalkalanıyor.

  Ailesi ve arkadaşları tarafından erkeklerden oluşan müzik gruplarını, televizyon yarışmalarını ve dizileri seven, aktris olma hayalleri kuran ‘normal bir genç kız’ olarak tanınan 19 yaşındaki Barker’ın, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta üç ayrı erkeğin kimliğine bürünüp, aynı okulda okuyan 15 ve 16 yaşındaki iki genç kızla yatağa girdiği ortaya çıktı.

  ‘Sevgililerine’ kendini Aaron Lampard, Connor McCormack veya Luke Jones olarak tanıtan Barker’ın maskesi, McCormack kimliğine bürünmüşken Lampart şapkası takınca ortaya çıktı. /images/100/0x0/55ea7421f018fbb8f880f7c6

  Karakolda soyununca...
  Barker’ın kurbanı genç kız, McCormack ile Lampart’ın aynı kişi olabileceğinden şüphelendi, ama iki erkeğin de aslında bir ‘kadın’ olabileceği aklından bile geçmedi. Yine de Lampart’ı cinsel taciz suçlamasıyla polise şikâyet etti. Polis nezarethaneye koyduğu ‘Lampart’ın kıyafetlerini çıkarttırınca, gerçek ortaya çıktı. Barker şimdi cinsel taciz suçlaması ile yargılanıyor ve Mart ayında sona erecek davada suçlu bulunursa en az bir yıl hapis yatacak.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı