Gündem Haberleri

  Erkan Petekkaya Beren'e fena patladı

  Hürriyet Haber
  10.12.2009 - 16:52 | Son Güncelleme:

  Ünlü oyuncu, filmin galasına katılmayan rol arkadaşına patladı: Yalan söylüyorsun...

  Beren Saat / Foto Galeri

   

  Gecenin Kanatları / Video

   

  Gecenin Kanatları / Foto Galeri

   

  Gecenin Kanatları filminin başrol oyuncusu Beren Saat, pazartesi günkü galaya katılmayınca ortalık karıştı. Galanın ertesi gün dizi çekimini bahane gösteren Saat, filmdeki rol arkadaşı Erkan Petekkaya’yı buna ikna edemedi.

   

   “Gecenin Kanatları” filminin galası geçtiğimiz pazartesi günü Istinye Park AFM Sinemaları’nda yapıldı. Ama filmin başrol oyuncusu Beren Saat galada yoktu. Bu gelişme üzerine farklı iddialar ortaya atıldı. Kimi, yapımcı şirketin Murat Ünalmış ile sevişme sahnelerini basına vermesini protesto ettiğini ileri sürdü, kimi sevgilisi Levent Semerci’nin isteği üzerine galaya gelmediğini söyledi.

   

  GELMEYECEĞİNİ BİLİYORDUK

   

  Saat ertesi gün bir açıklama yapma gereği duydu ve “Söylenenlerin hiçbiri doğru değil. O akşam ‘Aşk-ı Memnu’nun çekimleri vardı. Set tarihini değiştiremediğim için galaya katılamadım” dedi. Ama bu sözler filmdeki rol arkadaşı Erkan Petekkaya’ya inandırıcı gelmedi. Eşi ile çıktığı Bebek turunda habercilerin sorularını yanıtlayan Petekkaya, Saat’i yalancılıkla suçladı: “Söylediği mazeretler yalan. Biz onun galaya gelmeyeceğini dört gün öncesinden biliyorduk.”

   

  GÖĞÜS UCU İDDİASI

   

  Ünlü oyuncu Beren Saat’in başrolünde oynadığı “Gecenin Kanatları” filminin galasına katılmamasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Beren Saat, sevişme sahnelerinin birinde göğüs ucunun göründüğünü fark edince bu sahnenin kesilmesini istedi. Ancak filmde bu sahnenin de yer aldığını öğrenince galaya gelmedi. Kulislerde ise genç yıldızın protestosunda sevgilisinin baskısının daha etkili olduğu konuşuyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı